Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie alternatora z nissana sereny 2.0 do ciągnika

04 Kwi 2010 22:49 1712 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Alternator nissan serena 2.0 96 r podłączyłem pod traktor odpaliłem nie podłączając przewodów zmierzyłem napięcie dawał jakieś 10v a potem już wogóle nie dawał, domyslam się że zanim zacząłem sprawdzać trzeba było go podłączyć pod akumulatory.
    Więc spaliłem go tak? podobno da sie cos z tym jeszcze zrobić wymienić w nim regulator czy coś? ewentualnie czy mozna dokupic regulator na 12v i bez rozkręcenia alternatora to podłaczyc?
    Szperałem po google i nic nie znalazłem ciekawego dotyczącego tego problemu.
    Orientuje sie ktos czy mocny ten alternator który posiadam?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    alternator nie wydaje napięcia ponieważ nie ma wzbudzenia podłącz go a może byś ok :D pozdro
  • Poziom 2  
    Na początku po rozpaleniu dawał napięcie około 10V, teraz nie daje wogóle. Słyszałem że w ten sposób się przepala coś w alternatorze gdy sie go nie podepnie i uruchomi ale to już było po fakcie:(
  • spec od auto-elektro
    Kolego jeżeli nie podłączyłeś żadnego przewodu z alternatorem nic się nie dzieje,natomiast uszkodził by się gdyby były podłączone wszystkie przewody oprócz głównego zasilania czyli B+ .P