Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki to centralny zamek z pilotem (brak schematu)

bRq 04 Kwi 2010 23:50 2885 6
  • #1 04 Kwi 2010 23:50
    bRq
    Poziom 2  

Witam. Zglaszam sie do Was z prosba, czy ktos potrafi zidentyfikowac centralke jaka posiadam.
    Jest to centralny zamek sterowany pilotami. Problem w tym, ze nie posiadam do niego okablowania. Bylem w sklepie, ktory zajmuje sie tego typu rzeczami i nie potrafili dobrac mi wiazki (maja na sterowniki z 3 przekaznikami, moj ma 2). Czy ktos z Was potrafilby mi powiedziec nazwe tego sterownika, albo jak podlaczyc kable bede bardzo wdzieczny.
    Jedyne co wiem to to, ze na plytce jest oznaczenie YB-303 . Znalazlem na allegro taki sam sterownik, ale zdjecie okablowania jest nie wyrazne :/

Jaki to centralny zamek z pilotem (brak schematu) Jaki to centralny zamek z pilotem (brak schematu) Jaki to centralny zamek z pilotem (brak schematu)

Pozdrawiam.

Przegladalem kilka schematow i zaden nie pasuje do tego sterownika :-(

0 6
  • #2 05 Kwi 2010 00:11
    rnb_bolii
    Poziom 33  

Witam. Prawdopodobnie jest to EXUS CL-06

0
  • #3 05 Kwi 2010 00:18
    bRq
    Poziom 2  

Exus to na pewno nie jest, bo bym zapamietal ta firme :) ta centralka byla tansza od Exusa (dalem za nia 65pln, a nie ~100). Poza tym w Exusie wtyczka jest na srodku a u mnie jest przesunieta lekko w lewa strone (wiec pewnie jest troche inna plytka)

Dokladnie jest to takie cos (na tej aukcji napisane jest jedynie ""centralny zamek sterowany na pilota" :/ pisalem do goscia, ale nie dostalem odpowiedzi.

EDIT:
    Czy to moze byc to samo? Tu lepiej widac kolory kabli, wiec juz mniej wiecej wiadomo co gdzie podlaczyc.

0
  • #4 05 Kwi 2010 00:47
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

To w czym problem? Spisujesz sobie podłączenia z tego obrazka i porównujesz to ze swoją płytką. Przecież wyraźnie widać połączenia.

0
  • #5 05 Kwi 2010 00:58
    bRq
    Poziom 2  

Na elektronice nie znam sie za bardzo (tzn. wiem jak to podlaczyc, ale jak widze plytki, rezystory itd to wole sie tego nie ruszac, bo latwo cos spalic :)

Spisalem kable jak maja isc i we wtorek pojde do sklepu kupic wiazke na 8 kabli (w sumie 6, bo bialy i brazowy sa zdublowane). Podlaczylem zasilanie (+ i -) i centralka reaguje na pilota - przekazniki "tykaja" :)

Moze mi ktos tylko napisac od czego moze byc maly przycisk na plytce przy kablu od anteny ?

0
  • #6 05 Kwi 2010 01:00
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Programowanie.

1
  • #7 05 Kwi 2010 01:02
    bRq
    Poziom 2  

Ok, wszystko juz jasne. Dzieki za pomoc. Jak wszystko bedzie dzialac poprawnie dodam schemat tej centralki.
    Pozdrawiam.

0