Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e46 kłopoty z falowaniem

05 Kwi 2010 20:56 2253 3
  • Poziom 2  
    Witam szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Może ktoś tutaj mi pomoże.
    Posiadam bmw e46 318i z instalacją sekwencją Landi renzo omegas.samochód na LPG chodzi bez zarzutów ale mam problem z benzyną gdyż na benzynie samochód faluje i gaśnie nie potrafi utrzymać właściwego biegu jałowego byłem na komputerze wykazało błąd 141 (sonda regulacyjna ) wymieniłem na nową zamiennik NGK.Ale problem nie ustał. dużo czytałem że możliwe jest że sterownik od LPG wprowadza w błąd sterownik od benzyny.sytuacja jest taka ze pod kompem soda na benzynie nie pracuje a na lpg ładnie pracuje aż miło.czytałem że to może być przez zjawisko emulatora sondy, ale na stronie producenta instalacji jest napisane że tego typu instalacje nie korzystają już z emulatora sądy a wiec pytam się jak jest naprawdę. bo na LPG pracuje na na benzynie stoi w miejscu sonda.
    może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził, z góry dziękuje koledzy na zainteresowanie i pomoc
  • Poziom 2  
    i co pomoże ktoś?
  • Poziom 1  
    Podbijam temat :)

BMW e46 325 compact benzyna, sondy wymienione, silnik pali się jak światełka na choince - mniej więcej co 10 odpaleń i zgaszeń zapala się i gaśnie :|
    Auto jest nie do opanowania przy starcie, faluje, gaśnie - nie zbyt milusio :cry:
    na trasie O.K.

Jakieś idee, proszę :/