Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompa paliwa - przekaźnik nie podaje paliwa Astra f

06 Kwi 2010 14:52 41328 13
  • Poziom 21  
    Cześć mam problem z pompa paliwa grzebałem już cały dzień doszedłem do przekaźnika most kuje 30z 87 i nic na pompę 0 napięcia gdzie szukać usterki.

Na kablu:
    czarnym (+)
    czerwonym (+)
    czerwono nieb (nic)
    z na brązowym dotykam probówka to przekaźnik styka.

Auto opel astra f 94r 1,6 LPG/PB

Dodano po 1 [minuty]:

Oczywiście mowie o przekaźniku z prawym słupku drzwi od pasażera

W skrzynce bez nr.2 ok
  • Poziom 17  
    Po zmostkowaniu 30 i 87 pompka winna działaś nieprzerwanie nawet bez włączonego zapłonu. Jeśli tak nie jest to możliwy problem to przewody od przekaźnika do pompy... może myszki?? znajdz jakiś dobry schemat prądowy gdzie puszczone są kable... gdzieś na chomiku widziałem takie coś co prawda do vectry a ale to mniej więcej w oplu powinno być podobnie.
  • Moderator Samochody
    Zaglądałeś wogle pod auto? Jeśli przewód jest uszkodzony to najprawdopodobniej tam.
  • Poziom 12  
    Najczęsciej przy braku paliwa a auto jest zasilane gazem , pali sie pompa
  • Poziom 21  
    Hmmm rozgrzebałem wszystko i napięcie się pojawiło jak auto zapalone i chodzi ....Ale pompa która działała się porostu stopiła! Nie wiem czemu kupuje nowa i martwię się żeby znów nie poszła z dymkiem w baku 3/4 benzynki pływa...
  • Poziom 12  
    sprawdź filtr paliwa bo może być zabity i pompa zbyt opciążona!!!!!!!!!!!!!!!
  • Poziom 21  
    Filtr zmieniłem ale ale mam dylemat na filtrze pisało tylko "out" skierowałem w stronę silnika.Bo out to wyjście ale z baku czy do silnika ;/ ....
  • Poziom 21  
    Czyli filtr ok.Czekam na pompę założę napisze czy ok.
  • Poziom 12  
    a nie było strzałki z kierunkiem????????
  • Poziom 21  
    piotrkoza34 napisał:
    a nie było strzałki z kierunkiem????????

Nie. Gdy by była bym się zastanawiał.Wiadomo strzałka kierunkiem gdzie płynie benzyna czyli w stronę silnika ale 'out" (czyli wyjście) to mnie myliło czy wyjście z baku czy wyjście do silnika.
  • Poziom 21  
    Pompa założona co prawda od daewoo ale działa :P auto jeździ.... a ja głupi szukałem, szukałem a okazało eis ze na wtyczce się styki odgięły i raz działała a raz nie może dla tego się przetopiła....