Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Diseqc 2.0 a dekoder Pioneer BCT1430 / dekoder mini polsatu

max95100 06 Kwi 2010 23:29 3165 1
  • #1 06 Kwi 2010 23:29
    max95100
    Poziom 10  

Witam do tej pory kożystałem z 2 satelit, zez (astra, hot-bird) do tych celów używałem diseqc 1.0 na 2 satelity. Ostatnio postanowiłem wzbogacić swoją antene o 3 konwerter i ustawiłem go na satelite sirius, musiałem również zakupić diseqc na 4 satelity, dostałem tylko diseqc 2.0.

I tu mam taki problem przy podłączeniu do nowego diseqc-a moich dwóch starych konwerterów (samsungi z przed 6-7 lat) oraz nowego konwertera (inverto) to gdy przełaczam na pioneerze BCT1430 na jaki kolwiek kanał z satelity sirius, nie potrafi wrócić mi ani do astry ani do hot-birda. Podobnie jest na dekoderze mini cyfrowego polsatu. Bez porblemowo moge przałączać między satelitami Astra Hotbird w ustawieniach anteny, ale jak przełącze na siriusa traci mi sie już Astra i Hotbitd i nie potrafi mi wrócić ponownie do tych satelit, działa tylko sirius. I teraz już nie wiem czy to kwestia innego konwertera czy taż brak obsługi Diseqc 2.0

Same samsungi na tym diseqcu działają dobrze, ale jak jakiś zamienie na inverto to ten podłączony samsung odmawia mi posłuszeństwa. Natomiast na moim starym diseqcu chodzi mi zarówno samsung i inverto.

Z góry dziękuje za odpowiedź i porade

0 1
  • #2 06 Kwi 2010 23:31
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto