Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie kupić przewijarkę do wirników elektrycznych?

07 Kwi 2010 10:33 5532 8
  • Użytkownik obserwowany
    Witam. Potrzebuję info gdzie mogę kupić przewijarkę do wirników elektrycznych. Najlepiej z wyważarką. Szukałem na popularnych portalach aukcyjnych, ale nic nie znalazłem:( I proszę o wyrozumiałość moderatora, to pierwszy mój post na forum elektrotechnicznym elki, w dodatku nie miałem pomysłu gdzie indziej mógłbym założyć ten temat.
  • Poziom 17  
    Przyłączam się do pytanie ale bardziej zależny mi na wyważarce.
  • Poziom 21  
    Ja robiłem to ręcznie i tak nas uczono kiedyś na praktykach.
  • Poziom 17  
    Co do przewijania ręcznego można to robić i robimy w wypadku dużych wirników ale do takich małych wirników mamy własnej konstrukcji nawijarkę, na nawijarce lepiej drut się układa nie kaleczy go się o blechy (niestety moja nawijarka przy niektórych wirnikach kaleczy drut). Kiedyś widziałem gdzieś taka uniwersalna nawijarkę do wirników ale nie mogę jej znaleźć. Co do wyważarki maja trochę za mała duże wirniki mogą się nie mieścić, ale porozmawiam z nimi prywatnie może coś dal mnie wykombinują. :D
  • Moderator Elektrotechnika
    Jedną z firm produkujących nawijarki do wirników jest Micafil, swego czasu były w wyprzedaży w Silmie.
  • Poziom 9  
    Witam,
    Mam do sprzedania automat i wyważarkę do wirników elektronarzędzi. Jeśli ktoś bedzie zainteresowany kupnem bądz nauką przezwajajania i wyważania wirników, prosze o kontakt. Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    wiadomość do pana Verdi48.
    Jestem zainteresowany wyważarka do wirników elektrycznych i dodatkowymi wiadomościami na temat techniki nawijania itp.
    proszę o kontakt. Marcin
  • Poziom 27  
    Wyważarka i owszem, potrzebna rzecz. Ale co do nawijarki do jest to nie opłacalna rzecz jeśli chodzi o serwis. Ustawienie nawijarki do danego wirnika może zając wiele godzin i może się zmarnować nawet kilogram drutu.

Chyba że mówimy o produkcji.