Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Siena 1,6 16V 1997r.-odłączenie pompy paliwa na gazie

07 Kwi 2010 14:06 2260 3
  • Poziom 13  
    Witam.
    Czy ktoś z kolegów może mi pomóc, chcę odłączyć pompę paliwa lub wtryskiwacze podczas pracy samochodu na gazie. Czy samo odłączenie pompy nie spowoduje uszkodzenia (zatarcia się) wtryskiwaczy. Chcę tak zrobić ponieważ z jakiś dziwnych nie wyjaśnionych dotąd przyczyn podczas jazdy na gazie ubywa paliwa w zbiorniku. Dobrałem się do przekaźnika pompy ale jest to jakaś konstrukcja zintegrowana a nie mam żadnego schematu i opisu pinów. Jeśli ktoś może podpowiedzieć jak zamontować przekaźnik, który był rozłączał obwód podczas przejścia na gaz to będę wdzięczny. Instalacja gazowa to Autronic (chyba 700).
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Motronic napisał:
    Nic się nie zatrze, najlepiej wpiąć się w obwód wstrząsówki, zastosowac przekaźnik rozłączalny (elmot 561)

A czy kolega może mi powiedzieć gdzie ją znajdę bo jak pisałem nie mam żadnego schematu. Czy obwód tej wstrząsówki znajduje się też w tym zintegrowanym przekaźniku w komorze silnika? Proszę o bardziej dokładne dane jeśli to możliwe bo nie chce narobić bałaganu. Z góry dziękuję.
  • Użytkownik usunął konto