Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielenie cyfry+ na dwa TV

07 Kwi 2010 16:55 4003 8
  • Poziom 9  
    Witam

Zamierzam rozdzielić cyfrę na dwa TV z tego co wiem potrzebuje splitter,większą antene(obecnie 60 cm) oraz konwerter Twin. Posiadam dwa dekodery:Pace PVR HD oraz Philips DSR 3201 SD. Mam do was pytanie odnośnie konwertera, czy wystarczy taki z dwoma wejściami. Nie rozumiem samego podłączenia dekoderów pod konwerter,bo jeśli dekoder PVR HD podępne dwoma kablami to gdzie podłącze drugi dekoder SD. Z tego co czytałem to takie podłączenie PVR HD pozwala na oglądanie i nagrywanie zupełnie czegoś innego jednocześnie.
    Z góry przepraszam za moje "proste" pytania.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Witam !!!
    Korzystając z okazji dołączę się do tematu.

Ponieważ nie miałem do czynienia z cyfrą prosiłbym o informację.
    Wiadomo też potrzebuję rozdzielić sygnał.
    Szuka po elektrodzie i każdy pisze co innego.
    Spotkałem splittery BEZERKER i ala LEŚNY DZIAD, cyfrę z nowymi kartami i ze starymi.
    Proszę o informację jak to w końcu jest , jak dzisiaj założę cyfrę to czym to rozdzielić żeby działało na 100 %.
    Może ktoś może podrzucić sprawdzony schemat splittera obecnie działającego bez problemów.
    Podejrzewam że znacznie uprościło by to sprawę wielu osobom.
    Dzięki za pomoc
    P.F.
  • Poziom 11  
    Nie uprości - splitter i jego wsad dobieraj do tunera jakim dysponujesz.
  • Poziom 8  
    Zależy jaki splitter chcesz - przewodowy lub bezprzewodowy.
    Najlepiej brać od dwóch firm Clone+ lub Greeneightsystem.
    Osobiście mam bezprzewodowy od drugiego producenta, którego podałem i wszystko działa dobrze. Co prawda miałem mały defekt ostatnio, ale już sobie z tym poradziłem co pisałem w innym temacie na tym forum. Sygnał mam rozdzielony w domu jednorodzinnym na dwa piętra. Jest pełny sygnał także polecam.

Aha, i splittery te działają z większością tunerów. Ale w razie wątpliwości możesz jeszcze sprawdzić w spisie producenta.
  • Poziom 9  
    Witam,

Podłącze się do tematu.

Czy mogę zamiast podwójnego konwertera użyć drugiej anteny z jednym??

Pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Ale po co ?
    Tańszy i estetyczny od drugiej anteny jest twin.