Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o nawigacje w Polsce

DaltonGo 29 Lis 2005 23:39 21491 44
    halski241
    Poziom 11  
    a ja tam nie mam problemu nawet sobie zrobilem sam mape oczywiscie do wlasnych potrzeb :) ze zamienilem pliki dzwiekowe i navi mi mowi po polsku wiec mysle ze wasza operacja kopiowania to pryszcz przy tym co ja wykonalem navi mowi polskim jezykiem i jest suuuuper. pozdrawiam
    mlody32
    Poziom 10  
    Panowie a skad wziasc tom toma oczywiscie do celow edukacyjnych....:)
    raveland
    Poziom 28  
    mlody32 napisał:
    Panowie a skad wziasc tom toma oczywiscie do celow edukacyjnych....:)
    oczywiscie ze z emule:!:
    Caporeira
    Poziom 14  
    xmarek napisał:
    Witam.
    jeśli chodzi o kopiowanie map do nawigacji DX a w szczegulności mapy polski to jest to żaden problem. jak to zrobić:
    1. zapalić emule
    2. ściągność abraz mapy polski ( jest to obraz do clone CD - plik się nazywa :Teleatlas Polen-Polska 2004-2005 DX.zip spakowany 47 MB, po rozpakowaniu 177) nagrywać w clone CD bo jest to kopia zabezpieczona ale clone se z tym radzi.
    3. to pożądna płytka
    4. to stara nagrywarka ( ja to przetestowałem i wszystkie nowe szybkie nagrywarki to kicha do map, nagrałem na wszystkich dostępnych w różnych prędkościach i zmarnowałem 12 płyt. natomiast świetnie się nagrywa w starych nagrywarkach typu 2x, 4x, 8x. ja mam 4x i wszystkie mapy jakie na niej wypale dizałają).
    5. wkłądamy do navi i widzimy, ze ta mapa to kicha. są na niej tylko drogi krajowe i ekspresowe, w krakowie jest tylko kilkanaście głównych ulic ( no moze kilkadziesiąt). za pomocą tej mapy można tylko przejechać polskę i to tylko za pomocą głównych dróg

pozdrawiam

czy mapke z roku 2005-2006 poska i czechy tez da sie tak powielac ?
    i wiadomo co faktycznie jest z tym zabezpieczenim ze rok i trzeba pisac do producenta o klucze i aktywacje ?
    pozdrawiam
    Mariusz Z.
    Poziom 19  
    Poszukuję mapy Polski do Carminat Navigation oraz płyty z polskim językiem. Sprowadziłem sobie Lagune a tam mam tylko płytę z Niemcami. Da się rozwiazać ten problem?
    dexter74
    Poziom 13  
    Mariusz Z. napisał:
    Poszukuję mapy Polski do Carminat Navigation oraz płyty z polskim językiem. Sprowadziłem sobie Lagune a tam mam tylko płytę z Niemcami. Da się rozwiazać ten problem?

Mariusz, obraz płyty z mapą Polski mogę Ci na maila podesłać (jakieś ~20 MB).

Co do języka to polski nie istnieje. Mam płytę z softem 3,76 i jest na nim trochę języków, m. inn. angielskie męskie i damskie.
    Calineczka*
    Poziom 31  
    Panowie, a ja jestem zielony w tym temacie-pomozcie prosze. Nie wiem jak to jest z tymi systemami gps, czy sa kompatybilne...sprecyzuje moze-chodzi o nawigacje samochodowe.Moj problem polega na tym ze szefostwo zazyczylo sobie mape do Radia Becker BE6040 Navigation and Sound-i mam zagwostke, co bedzie z tym dzialalo?Chodzi o mape Polski...czy kazda mapa z innej nawigacji samochodowej...?Obawiam sie ze nie...
    PCW77
    Poziom 2  
    a co myslicie o GARMINie Street pilot i 3 ???? jak on sie sprawuje w Polskich warunkach i w europie??
    Tomcue
    Poziom 1  
    Czy ktoś wie skąd można zdobyć (ściągnąć) Mapę Polski na sprzęt Vdo model MM3000.
    psw
    Poziom 13  
    Tomcue napisał:
    Czy ktoś wie skąd można zdobyć (ściągnąć) Mapę Polski na sprzęt Vdo model MM3000.

Zapewne możesz zdobyć (kupić) na www.grzegorz1969.sold.pl .
    Pan Grzegorz Siemienowicz zapewne sprzedaje. Patrz post wyżej.
    Na allegro też, nick: Grzegorz1969 .
    Pozdrawiam
    psw
    Misiek7740
    Poziom 2  
    Witam
    niedawno stałem sie szczęśliwym posiadaczem navi MCD do VW mam do niej mapę 2006/2007 chodzi świetnie ma prawie wszystkie ulice nawet te w małych mieścianch, a co najważniejsze kopie wykonałem bez żadnych problemów. Mam tylko mały problem bo nie posiadam instrukcji obsługi do MCD a znacznie by mi pomogła w poznaniu urządzenia. Jednym słowem polecam mapę 2006/2007 mam również starsze 2004 i 2003 i nie są tak dokładne np. w katowicach te starzsze mają tylko kilka ulic natomiat nowa ma je prawie wszystkie jednym słowem rewelacja
    psw
    Poziom 13  
    Misiek7740 napisał:
    jednym słowem rewelacja

Jest dużo więcej na tej mapie, to prawda. Usunęli dwa nieistniejące mosty na Wiśle, poniżej i powyżej Torunia. Doszły nowe miasta i niestety pojawiły się nowe błędy na mapie.
    Aby jednak trochę ostudzić Twój zachwyt dodam jeszcze, że w listopadzie 2005 roku oddano do użytku południową obwodnicę Torunia.
    Kilkanaście kilometrów pięknej drogi i kilkanaście wiaduktów zbudowano w około pół roku.
    Natomiast wydawcy mapy nie starczyło 9 miesięcy od zakończenia budowy, aby umieścić ją na mapie.
    Trochę przypomina mi się komunizm.
    Karwatma85
    Poziom 1  
    Witam
    posiadam nawigacje alpine nve-n099 i mam problem z zaladowaniem mapy. Sciagnalem sobie z emula mapki( wtym polske ) i po wlozeniu do urzadzenia i wybraniu jezyka wyswietla ze nie moze odczytac mapy . Jest na to jakas rada?? ORyginalna plyte z mapka z europy zachodniej czyta dobrze.