Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie tuby aktywnej

13 Sie 2004 14:49 4950 4
  • Poziom 17  
    Witam. Kupiłem dzisiaj tubę aktywną. Mam problem z jej podłączeniem tzn z identyfikacją zlącz. R+, L+, +12V jest oczywiste. A reszta ? Załączam rysunek obrazujący wymienione złącze. PROSZĘ O POMOC! Z góry dziękuję.
  • Poziom 31  
    Witam.Z tego co mogłem rozszyfrować to PG jest Power Ground czyli masa zasilania ,SG Sound Ground,czyli masa audio REM to +12 zdalne sterowanie ,podłączamy do radia pod kabelek od automatycznej anteny albo za wyłącznikiem. Pozdr.
  • Poziom 18  
    Zdaje mi sie z juz gdzies widzialem ten panel to chyba tuba z elektrolandu??Ale wiesz co sadzac po tym zlaczu to ta tuba nie ma duzego powera... pewnie na jakims scalaku tda na 12 volt - bez przetworki.A nie masz do tego instrukcji napewn bedzie tam jakos to opisane lub jakis schemat.Pozdro
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    L+, R+ to wejścia po wysokiej czyli z wyjścia głośników radia. Nie wiem jak tu zadziała łączenie mas z dwóch kanałów radia. Na początek spróbuj połączyć tylko L+ i R+. Masę audio zostaw odłączoną. Czasem tak działa nawet lepiej.
  • Poziom 17  
    Błażej tak jak napisałeś nie podłączałem masy od głośników i jest OK. A tuba jest rzeczywiście z elektrolandu. I jak za taką cene to nawet nie jest źle. U mnie w aucie robi wystarczająco dużo hałasu. Więcej mi nie trzeba. Pozdrawiam. Jacek