Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

indesit wisl 105 migotanie diód

sulan 07 Kwi 2010 23:42 4299 6
  • #1 07 Kwi 2010 23:42
    sulan
    Poziom 2  

Mam problem z pralką indesit wisl 105 . Pralka nie odpompowuje wody zatrzymuje się i po chwili zaczynają migać diody
    2. ta z koszulką
    4. ta z płukaniem
    i blokada drzwiczek
    początek prania przebiega normalni pobiera wodę i tak dalej ... wiem że to jest jakiś kod błędu .Proszę o pomoc

0 6
  • Pomocny post
    #2 08 Kwi 2010 13:29
    Apolinary Mielczarski
    Poziom 10  

Jeżeli pompka nie odpompowuje wody trzeba zacząć sprawdzać od filtra jeżeli taki jest, następnie od sprawdzenia pompki. jeżeli chodzi o kody to takie posiadam ale w tej chwili nie mam czasu żeby wysłać, może póżniej.

0
  • #3 08 Kwi 2010 22:51
    sulan
    Poziom 2  

Filtr jest czysty , przewód jest drożny, jak tylko ma zacząć pracować pompka czyli w chwili wymiany wody , płukania i wirowania , pralka zatrzymuje się a po upływie 5 minut zaczynają migać diody

0
  • Pomocny post
    #4 09 Kwi 2010 07:44
    henrykgr1
    Poziom 19  

Witam,jeśli pompa pracuje, to musisz sprawdzic, czy nie jest przytkany odpływ wody ze zbiornika, można to sprawdzic po wyciągnięciu grzałki. Miganie diód powodowane jest przekroczeniem czasu operacji.

0
  • #5 09 Kwi 2010 09:15
    sulan
    Poziom 2  

Właśnie pompka nie startuje , słychać tylko delikatne cyknięcie i nic. Jeśli chodzi o odpływ wody to woda z prania spływa swobodnie ponieważ jak przechyliłem wąż odpływowy poniżej bęba to cała woda odpłyneła swobodnie

1
  • #6 09 Kwi 2010 11:11
    henrykgr1
    Poziom 19  

W takim razie, jeśli nie są przyblokowane łopatki wirnika,. to należy wymienic pompke.

0
  • #7 09 Lut 2011 11:34
    Smerfetkaa
    Poziom 1  

Witam, mam ten sam problem z pralką co P.Sulan , nie wiem co zrobić !
    Chciałam przeczyszcić pompę ale nie daje rady wyjąć pokrętła.
    POMOCY

1