Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LJ M1005 MFP bład skanera 12

serwisant85 08 Kwi 2010 08:52 4140 3
  • #1 08 Kwi 2010 08:52
    serwisant85
    Poziom 14  

Witam!
    Mam problem z urządzeniem, wyświetla komunikat błąd skanera 12. Wyczyściłem skaner i szybę ale nic nie pomogło. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

• #2 08 Kwi 2010 09:23
    Fazzzzi
    Poziom 10  

Z tego co pamiętam, to jest błąd silnika krokowego poruszającego skanerem. Miałem podobny problem i przedmuchanie czujnika w tymże silniku pomogło. Na podstawie tego można by było mniemać, że do wymiany jest silnik, a znając dostępność i ceny części to pewnie taniej wyjdzie kupić nowy sprzęt.

• #3 08 Kwi 2010 09:38
    Sadia
    Poziom 9  

CB376-67901 Flatbed scanner assembly for LaserJet M1005 all-in-one - Includes flatbed scanner frame and glass -to jest skaner, bo silnik dosc ciezko zamowic. Ale prawdopodbnie taniej bedzie kupic nowa drukarke...

• #4 03 Lis 2011 15:18
    szabranit
    Poziom 10  

M1005mfp podłączam się pod temat u mnie pokazuje ten błąd (12 skanera) okazuje się że problemem jest element trzymający zębatkę niestety po sklejeniu nawet na gorąco element trzymający zębatkę w ustalonej pozycji pęka skaner przestaje działać a skaner pokazuje błąd nr.12 szukam całego elementu który trzyma zębatki silnik oraz. proszę o info gdzie takowy znajdę na allegro niema w google też mało tego jest jeszcze napisze do HP ale pewnie z 200zł zawołają więc i tak nie kupię

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME