Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man Tga - Ciężko pracujące sprzęgło

08 Kwi 2010 09:01 11000 8
  • Poziom 13  
    Witam. Mam w Manie zrobione sprzęgło docisk, tarcza, łożyska i tuleja ślizgowa wymienione na nowe sachs, tylko że sprzęgło ciężko chodzi wymieniłem jeszcze wysprzęglik na nowy, sprzęgło skalibrowane pompka sprzęgłowa wymieniona i pomysłów brak ,nawet zamieniałem zmiane służbową z innego samochodu żeby ją sprawdzić . Czy ktoś już borykał się z takim problemem i mógłby pomóc. Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    To już dawno sprawdzałem, filterki czyste powietrze jak najbardziej ok. Nawet dałem bezpośrednio z kompresora 8 atm. a ten zablokowałem i nic się nie zmieniło. Nie jest takie ,że nie da się go wcisnąć ale też nie leciutkie. Myślę czy łapa nie jest delikatnie z jeden strony cieńsza i chodzi łożysko krzywo po tulei ślizgowej, bo jak ostatnio podglądałem prace sprzęgła to tak 2 cm idzie ok później chwilowe zawahanie i znowu ok to już coś chyba mechanicznego w samym sprzęgle albo łapka ale tak dla jaj to mi się skrzyni wyciągać nie chce.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam jak poradziłeś sobie z tym tematem bo ja mam identyczny. Wymieniłem cały zestaw sprzęgła a pedał bardzo ciężko chodzi.
  • Poziom 12  
    Miałem kiedyś w TGA to samo do tego wszystkiego co ty miałem wymieniony przewód hydrauliczny oraz łapę wraz z nowy siłownikiem sprzegał wymieniłem wszytko co było możliwe i problem nie zginoł dowiedziałem sie o kumpla z Mana ze po założeniu niektórych zestawów SACHSA sie tak dzieje,
  • Specjalista - układy wtrysku Diesel
    Zwłaszcza jak wlewa się DOT4 zamiast oleju hydraulicznego.
  • Poziom 12  
    Na zalecanym oleju Fuscha tez się tak dzieje
  • Poziom 13  
    Problem z powietrzem u mnie występował