Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Sony A250 - wzmacniacz LA360 wyłącza się

Gawior22 08 Kwi 2010 10:01 615 0
 • #1 08 Kwi 2010 10:01
  Gawior22
  Poziom 19  

  Witam. Jak w temacie mam problem z radiem Sony A250 i wzmacniaczem AL360.
  Problem polega na tym że podczas słuchania muzyki powiedzmy mp3, potrafi wyłączyć się wzmacniacz. Wtedy na przykład pomaga przełączenie na radio i z powrotem na mp3, albo na odwrót jak rzecz dzieje się podczas słuchania radia to trzeba przełączyć na CD. Nieraz to nie pomaga, nieraz nie. Nieraz wyłączam i włączam radio ( pomaga albo nie ).
  Czasami przestanie grać wzmacniacz i za chwile sam się włączy bez mojej ingerencji ( przełączanie czy inne cuda ). Nieraz jak się wyłączy ( np. dojazd do pracy ) to żadne kombinacje nie działają i jak zostawię auto na jakiś czas ( idę do pracy ), to jak znowu wsiadam włączam i wzmacniacz działa.
  Nieraz jest tak wzmacniacz działa wjadę w dziurę i przestaje, albo sytuacja odwrotna, przestał działać i po wjechaniu w dziurę (jakąś większą) zaczyna działać normalnie. Nieraz jest tak, że jak za bardzo pod głoszę ( powiedzmy do 20 na skali. Skala jest do 32, albo 34 ) to przestaje działać wzmacniacz i jak ściszę ( do 8-10 ) to po chwili zaczyna działać.
  Trochę chaotycznie opisałem, ale mam nadzieje że domyślicie się o co mi chodzi i pomożecie.

  W sumie to nie wiem czy wina leży po stronie radia ( sygnał, czy jego brak chwilowy na włączenie wzmacniacza ), czy w samym wzmacniaczu ( poprawiałem w nim parę razy luty ).
  Jak wzmacniacz przestaje działać to nie świeci się kontrolka POWER - po prostu jak bym nic nie włączył

  0 0