Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 32 LCd FULL HD na 999zł czy warto

08 Kwi 2010 10:17 5593 5
  • Poziom 9  
    Witam wczoraj w Biedronce zobaczyłem bardzo ciekawy telewizor poniżej specyfikacja moje pytanie brzmi czy warto to kupić czy dać sobie spokój bo jeszcze niedawno były one po ponad 1350zł
    firma ELECTRIC Co
    32" LCD FULL HD
    tuner cyfrowy MPEG 4 H.264
    rozdzielczość 1920 X 1080
    jasność 500cd/m2
    kontrast dynamiczny 100 000:1
    port USB
    obsługuje formaty AVI, XVID, MPEG4, MP3 JPG
    2 X HDMI
    wejście PC
    2 x scart
    teletext
    nicam stereo
    system PAL, Secam BG/DK/K'/l'l/l'
  • Poziom 26  
    W Biedronce "bardzo ciekawe" to są ziemniaki albo papier toaletowy.Telewizor lepiej kup sobie firmowy bo do tego "Electrica" to potem nawet głupiego pilota nigdzie nie dostaniesz.
  • Poziom 9  
    może i ziemniaki też mają ale w Biedronce jest super sprawa bo jak coś śię zepsuje to kasę oddają bez gadania. Chodzi mi głownie o porametry czy są warte te 999zł czy dać sobie luz...
  • Poziom 1  
    Mam taki telewizor i uważam że jest bardzo dobry. Jakość obrazu rewelacyjna , odtwarza wszystko filmy z napisami z pendriva i można na nim jednocześnie pracować na komputerze i oglądać TV. Za te pieniądze to na pewno warto.
  • Poziom 35  
    Zrobić sobie płytkę testową (Pena USB) z sygnałem jaki się preferuje (odpowiednikiem) i pierw zapuścić np, w salonie RTV na jakimś płaskim odpowiedniku.

Potem pójść do Biedronki i poprosić o sprawdzenie TV przed zakupem i zapewne będzie możliwość sprawdzenia tej samej płyty (Pena).

Wtedy TV pokaże na co go stać (jak skalery pracują itp.). ;)
  • Poziom 1  
    Witam mam pytanie
    Dostałem TV 32" ten Electric co z usb ale nie wiem czemu czyta mi filmy a le nie widzi napisów choć mają taką samą nazwę pliku jak film. Czy ktoś wie co może być przyczyną i ewentualnie jak ją usunąć? Będę wdzięczny za pomoc. Wiem że ten Tv to żadna firma ale jak mi dali w sumie ma hdmi i MPEG4 to chciałbym z niego korzystać nawet jeśli tylko 2 lata, a nie ukrywam że filmiki z USB jakby się W PEŁNI czytały tzn z txt to byłby lux wiec jak ktoś ma pomysł to BĘDĘ WDZIĘCZNY :-), Chyba "piome3" pisał o czytaniu filmów z napisami?