Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips CCRT 700 Adapter + mp3

AfReeOoO 08 Kwi 2010 14:11 2060 0
  • #1 08 Kwi 2010 14:11
    AfReeOoO
    Poziom 1  

Witam,

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow diakrytycznych, system na ktorym pracuje nie jest polskim wynalazkiem.

Posiadam radiotelefon Philips CCRT 700 oryginalnie zamontowany w samochodzie Opel Astra II rocznik 2001. Chcialbym otrzymac informacje na temat sposobu polaczenia odtwarzacza mp3/mp4 z radiem za pomoca adaptera. Z tego co wiem, radio posiada opcje "CD", ktora aktywuje analogowy przeplyw danych przez kabel z tylu radia, lecz prawdopodobnie koncowka przygotowana jest do polaczenia zmieniarek CD badz innych urzadzen tego typu, a instalacja takich urzadzen bylaby technicznym krokiem w tyl. Dlatego interesuje mnie adapter, ktory posiadalby przejscie do mini-jacka, ktorego moglbym podlaczyc do typowego odtwarzacza mp3. Moim problemem jest, iz nie znam nazwy tego typu adaptera, ani nie jestem pewny, czy soft zainstalowany w radiu zezwoli na otrzymanie danych przez tego typu polaczenie. Jesli ktokolwiek ma jakas wiedze w tym temacie, bylbym wdzieczny za wskazowki.

Pozdrawiam,

Maciek.

Proszę poprawić swój post tak aby był napisany w języku poslskim. Klawisz "Pisownia" pomoże. Reg. pkt 10.9 i 15. [damiancz]

Prosze wybaczyc, ale nie doszukalem sie bledow w moim poscie. Jedynie brak polskich znakow moze zostac zauwazony, lecz na wstepie wyjasnilem, iz nie mam mozliwosci korzystania z polskich fontow. Jesli jednak jest cos co przeoczylem, prosze o dokladna informacje. [AfReeOoO]

0 0
  Szukaj w 5mln produktów