Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPSON SX115 jak wymienić tusz? !

08 Kwi 2010 15:51 6950 4
 • Poziom 2  
  Proszę o pomoc jak w temacie! nie znam się na tym totalnie a na dzisiaj potrzebuję pilnie wydrukować dokument! Domyślam się, że jest tu mnóstwo 'speców' ;D więc myślę, że pomożecie mi, i mi, takiemu nowicjuszowi powiecie jak to zrobić od a do 'zet' ;)
 • Spec od drukarek
  A próbowałaś to robić według instrukcji dołączonej do drukarki?
 • Poziom 2  
  metodą prób i błędów doszłam do tego jak wymienić pojemnik z tuszem :) tylko teraz pojawił sie inny problem. kiedy chce coś wydrukować drukarka nie reaguje. ale kiedy np zeskanuje coś i od razu wydrukuje działa bez zarzutu, to znaczy że jest tusz i wszystko gra, tylko nie rozumiem dlaczego plików z komputera mi nie wydrukuje?! wiem, że chaotycznie to wszystko opisałam, ale tutaj wypracowania nie będę pisać ;)
 • Moderator
  qasia911 napisał:
  ... ale tutaj wypracowania nie będę pisać ;)
  A szkoda, bo może dowiedzielibyśmy się np., czy jest przy próbie wydruku jakiś komunikat na ekranie.

  qasia911 napisał:
  ... kiedy np zeskanuje coś i od razu wydrukuje działa bez zarzutu, to znaczy że jest tusz i wszystko gra, tylko nie rozumiem dlaczego plików z komputera mi nie wydrukuje?!
  Skanujesz do komputera? Czy wykonujesz kopię bez pośrednictwa komputera? Sprawdź, czy drukarka jest na pewno do komputera podłączona. Kabelek mógł się wypiąć :P .
 • Poziom 19  
  Ostatnio miałem taką sytuację u sąsiadki ;D przy odkurzaniu niechcący wyciągneła kabel USB i wsadziła do innego. Najprosciej było jeszcze raz zainstalować drukarkę:) za taką pierdułkę "grosz" wpadł xD. Pozdrawiam