Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPSON SX115 jak wymienić tusz? !

08 Kwi 2010 15:51 6950 4
  • Poziom 2  
    Proszę o pomoc jak w temacie! nie znam się na tym totalnie a na dzisiaj potrzebuję pilnie wydrukować dokument! Domyślam się, że jest tu mnóstwo 'speców' ;D więc myślę, że pomożecie mi, i mi, takiemu nowicjuszowi powiecie jak to zrobić od a do 'zet' ;)
  • Spec od drukarek
    A próbowałaś to robić według instrukcji dołączonej do drukarki?
  • Poziom 2  
    metodą prób i błędów doszłam do tego jak wymienić pojemnik z tuszem :) tylko teraz pojawił sie inny problem. kiedy chce coś wydrukować drukarka nie reaguje. ale kiedy np zeskanuje coś i od razu wydrukuje działa bez zarzutu, to znaczy że jest tusz i wszystko gra, tylko nie rozumiem dlaczego plików z komputera mi nie wydrukuje?! wiem, że chaotycznie to wszystko opisałam, ale tutaj wypracowania nie będę pisać ;)
  • Moderator
    qasia911 napisał:
    ... ale tutaj wypracowania nie będę pisać ;)
    A szkoda, bo może dowiedzielibyśmy się np., czy jest przy próbie wydruku jakiś komunikat na ekranie.

qasia911 napisał:
    ... kiedy np zeskanuje coś i od razu wydrukuje działa bez zarzutu, to znaczy że jest tusz i wszystko gra, tylko nie rozumiem dlaczego plików z komputera mi nie wydrukuje?!
    Skanujesz do komputera? Czy wykonujesz kopię bez pośrednictwa komputera? Sprawdź, czy drukarka jest na pewno do komputera podłączona. Kabelek mógł się wypiąć :P .
  • Poziom 19  
    Ostatnio miałem taką sytuację u sąsiadki ;D przy odkurzaniu niechcący wyciągneła kabel USB i wsadziła do innego. Najprosciej było jeszcze raz zainstalować drukarkę:) za taką pierdułkę "grosz" wpadł xD. Pozdrawiam