Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SKD (system kontroli dostępu) wraz z DIGIPLEX EVO Paradox'a

micholec 08 Apr 2010 23:11 1389 2
Optex
    micholec
    Level 12  
    Różne są zbączenia na świecie, a ja dla eksperymentu (wszak nie zawsze trzeba "po bożemu" czasem ma się ochotę na jakieś perwersje) chcę popełnić system alarmowy na DIGIPLEX EVO a przy okazji dołożyć kontrolę dostępu.
    Czy ktoś dłubał już w takim temacie i czy ma to ręce i nogi ?
    Czy oprogramowanie NEWARE jest coś warte ?
    Proszę nie zachęcać mnie do SATELa !!!
    (Mimo, że popełniam systemy na SATELu to ich nie lubię i tyle.)
    Ale nie o lubienie tu chodzi. Muszę rozbudować system alarmowy w firmie gdzie zainstalowany jest ESPRIT 748 (dublowane linie). Więc aby nie robić sobie pod górkę chcę dać większą centrale PARADOX'a (te lubię :-) ).
    Dodatkowym tematem jest kontrola dostępu do 3 drzwi. Zleceniodawcy chodzi o ograniczenie "łażenia" po firmie przez choćby postraszenie pracowników tą kontrolą dostępu. Oczywiście można to zrobić na ROGERze , ale może właśnie tu jakaś mała perwersja i moduły kontroli dostępu do EVO. Niestety z moich znajomych nikt jeszcze nie popełniał takiego harakiri, stąd moje zapytania na forum.
    Oczekuję światłych porad.
    POZDRAWIAM czytających.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Optex
    gigi-44
    Level 26  
    Witam, digiplex jest dość elastyczny w kwestii kd nie będzie problemu z dostępem do wybranych drzwi w buforze jest zapisane każde użycie czytnika przypisanego do danych drzwi tak więc szef da pracownikowi kartę i wie prawie wszystko a temu prawie bo jeżeli wejdą dwie osoby na jedną kartę to plan się szefowi sypnie, chyba że ma cctv.
    Jeżeli chcesz instrukcję to mogę Ci podesłać.
    rmilewski
    Level 10  
    SKD działa stabilnie niestety Program ma wadę trzeba za niego zapłacić sporo kasy za Licencję Obsługuję takie dwa i problem jest jak Padnie Ci płyta (nowa licencja) tak powinno być ale Kanadyjczycy Dali radę