Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cisco packet tracer - pomoc w konfiguracji

Krzysztof_18 09 Kwi 2010 14:42 2466 0
    Krzysztof_18
    Poziom 11  
    Panowie i Panie mam do Was mega prośbę !! A mianowicie potrzebna mi mała konfiguracja sieci w programie Cisco packet tracker. Może od początku: zrobiłem małą sieć dla IPv4 skonfigurowałem działa itp. następnie taką samą sieć chciałem skonfigurować pod IPv6 natomiast musiałem usunąć router, ponieważ nie mogłem go skonfugurować i tu moje pytanie czy jest ktoś kto się na tym zna i doda do sieci i skonfiguruje mi router pod IPv6 ?? Jest to potrzebne mojej dziewczynie na obronę pracy więc robimy to wspólnie ale nie dajemy rady co do IPv6 Mało tego musimy zrobić jeszcze symulacje typu: tracert, ping itp. ale z tym dalibyśmy sobie radę lecz musimy mieć sieć by tego dokonać ale nie możemy sobie z tym poradzić

Załączam sieć pod IPv4 i IPv6 i bardzo proszę o pomoc i to pilną bo muszę to mieć max do 11 kwietnia :(

http://rapidshare.com/files/373543039/Cisco.rar.html

PS. Jeśli znajdzie się osoba, która się w tym specjalizuje to było by miło gdyby mi jeszcze wytłumaczyła jak wykonać te symulacje aby wyszły dobrze typu: netstat, ping i tracert, tablice ARP

Dodano po 4 [godziny] 17 [minuty]:

Problem rozwiązany :) temat można zamknąć :)