Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba L30 uszkodzona matryca

piotrb111 09 Apr 2010 17:34 2425 8
    piotrb111
    Level 11  
    Koledzy mam uszkodzoną matrycę w Toshiba L30, to jest matryca 14,1 cala. Podświetlanie działa, ale matryca nie pokazuje obrazu. Sprawdziłem na innej jest OK, inwerter też OK i przewód też jest OK, czy da się naprawić elektronikę matrycy czy do wymiany cała matryca?
    User removed account
    User removed account  
    piotrb111
    Level 11  
    Wiem, że może dużo wymagam, ale tak coś szerzej? jestem wstanie to zrobić we własnym zakresie? Co można zrobić z pamięciom eeprom?
    User removed account
    User removed account  
    piotrb111
    Level 11  
    Uważam, że jestem wstanie z lutowaniem nie ma problemu gorzej z częściami. Pytanie jeden czy eeprom to jest ten scalaczek w obudowie DIP8 z 8 nóżkami?
    Jeżeli tak to muszę znaleźć identyczny czy idzie podpasować z innej matrycy, mam kilka strzelonych, ale żadna to nie jest 14,1.
    Druga sprawa jeżeli chodzi o przeprogramowanie to czy można prosić o podpowiedź skąd wsad to niego?
    User removed account
    User removed account  
    piotrb111
    Level 11  
    LG Philips LCD

LP141WX1
    (TL)(B1)

factory id: LPLNJ
    piotrb111
    Level 11  
    Serdeczne dzięki za pomoc, ale niestety wgranie tego nic nie dało. Ten sam efekt, czyli wniosek z tego, że padnięte coś innego. Ja już straciłem siły na tą matrycę także kończę temat bo nie ma sensu tracić czasu na tą matrycę. Jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc.