Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobór i montaż centralnego zamka w corsie B.

10 Apr 2010 18:15 1541 5
 • Level 16  
  Witam
  Czy ktoś mógłby mi doradzić zakup konkretnego centralnego zamka do corsy B.
  Linki z allegro mile widziane :)
  Czy całą instalacje trzeba prowadzić samemu czy można wykorzystać cześć okablowania auta? Jakie siłowniki powinny być w zestawie? Takie 6kg są wystarczające? Co z zamkiem tylnej klapy? da sie tam zamontować też centralny?
  Chodzi mi o popularne uniwersalne zestawy na allegro od 60zl. OCzywiście na pilota.
  Corsa jest 3 drzwiowa.
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
 • Cars specialist
  Co do linku z allegro to zapomnij ja kiedyś podałem i dostałem ostrzeżenie od moda Kup 2 siłowniki (lub mastery wybór należy do ciebie) z obrotowymi główkami o udzwigu 6 kg (mają i tak ze 3,5 kg) i śmiało zakładaj montaż banalnie prosty , co do klapy to nie bierz się za nią bo pożytek nie wielki a roboty sporo , no chyba że kolega ma czas itp Okablowanie musisz ciągnąć sam Powodzenia
 • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
 • Level 16  
  A jeszcze pytanko: czy jeśli zestaw który kupiłem ma fabrycznie dwa kable do podłączenia kierunkowskazów to podpinam je bezposrednio do lamp (lewa i prawa strona) ? czy trzeba jeszcze stosować diody zabezpieczające przed napieciem zwrotnym z kierunkowskazow?
 • Level 29  
  Są gotowe zestawy z kablami ,pilotami siłownikami za 100 idzie kupić.Dajesz dwie diody i podłanczasz pod awarie.sprawdż czy sterownik wydoli czasem chinczyk robi słabo i daje się przekażnik .wtedy diody zbędne.
 • Level 16  
  Przeczytaj dokładnie :) ja juz taki kupiłem za 70zl, pytanie brzmi czy trzeba jeszcze je dodatkowo zabezpieczyć przed jakimiś impulsami napięciowymi z auta.
 • Level 29  
  daj diody do kierunków i nic nietrzeba.Ale sprawdź jaką ma wydolność sterownik na kierunki,kiedyś miałem zestaw jakiś tani i niewydalał na te pare żarówek dałem przekaźnik i ok.