Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot Somfy i 2 urządzenia

sskuba 10 Apr 2010 21:55 8554 2
    sskuba
    Level 9  
    Witam.
    Posiadam napęd do bramy Somfy SGA 500 i napęd do bram garażowych Somfy Keasy 10.
    Oba urządzenia były obsługiwane pilotami od bramy wjazdowej (piloty KEYTIS 2 NS - takie jak na poniższym zdjęciu)(nie posiadam pilotów od Keasy 10).

Pilot Somfy i 2 urządzenia

Niestety z czasem piloty się pogubiły i został mi jeden. Załatwiłem sobie drugi i chciałem go zaprogramować. Zgodnie z instrukcją udało się go zaprogramować do bramy wjazdowej, jednak jest problem z bramą garażową...
    Keasy 10 nie widzi nowego pilota. Nie mam pojęcia czemu. Po kilku próbach zresetowałem pamięć pilotów w odbiorniku Keasy 10, jednak po tym nadal widziany był tylko pilot stary, który zaprogramował się bez problemu.
    Czy ktoś ma jakiś pomysł?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    andrzeq
    Level 10  
    Witam
    Niestety nie potrafię Ci pomóc ale mam prośbę odnośnie instrukcji obsługi czy jest możliwośc abyś mi ją podesłał ponieważ kupiłem za granicą napęd sga6000 i nie znam języka francuskiego i nie wiem jak ją podłączyc i zaprogramowac co gorsze !
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Bouli2009
    Level 16  
    Witam zalozylem kilka takich napedow.A to ze naped keasy nie widzi pilota nowego a starego tak to jest to ze te nowe sa to wersje RTS czyli inny typ kodowania.Nowszy.Powinien miec opis Keygo RTS chyba

Sory te piloty to Keytis ale juz nie ns Tylko RTS.Bo te stare masz NS a nowy ma juz pewnie oznaczenie RTS i to jest szczegol w tym .Nie wkodujesz go do Napedu keasy.Musiz kupis uniwersalne radio