Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3210 rozładowuje baterię

14 Sie 2004 11:42 1514 16
  • Poziom 19  
    Witam wszystkich
    Problem dotyczy 3210.
    (Akumulator jest nowy i sprawdzony w innym telefonie chodzi bez zarzutu).
    Natomiast w mojej słuchawce, po naładowaniu aku, rozładowuje go w ciągu kilu godzin, telefon nawet nie musi być włączony!
    styki sprawdzone, zwarcia nie zauważyłem.
    Co może być tego przyczyną?

Z góry dzięki za odpowieddzi

Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Może CI napisać instrukcję obsługi przycisku SZUKAJ?
    było o tym już na forum!
    POzdrawiam :?
  • Poziom 11  
    Zgadzam sie z Cin666 w prawym gornym rogu znajduje się ten Magiczny Przycisk o nazwie "SZUKAJ" wpisz tam co potrzebujesz i znajdziesz ...
  • Poziom 19  
    Ok. Panowie
    Nie jestem jeszcze tak ułomny, żeby nie wiedzieć jak się szuka. A po drugie , to gdybym znalazł odpowiedź to nie zadawałbym pytania! Chyba, że sami robicie inaczej.... :-)
  • Poziom 19  
    Na pewno nie jest to wina PA, ani ccont. przekopałem już tą płytę na wszystkie sposoby i nie mogę znaleźć przyczyny zwarcia. Telefon nie był nigdy zalany więc chyba nie należy podejrzewać zwory wewnątrz płytki.
    Skończyły mi się już pomysły, dlatego też jeszcze raz proszę o pomoc.

Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Na pewno jest to wina PA . Podłącz omomierz i ustaw zakres na kiloomy to zobaczysz kilka kilo 2 moze 5 . I wszystko jasne. Mozesz jeszcze wylutować dławiki od PA i sprawdzic pobory amperomierzem. Jeszcze jedno . Jak to końcóki Philips te czarne to możesz odrazu je wylutować to kiepskie PA.
  • Poziom 19  
    wszystko byłoby ok. tylko podstawiłem już PA ze sprawnego tel. i nic :-( efekt jest ten sam. Też byłem pewien że to PA, ale jednak nie :-(
  • Poziom 20  
    A jaką masz wersje softu?
    Niekiedy może to być wina wadliwego oprogramowania w telefonie.
    Softy modyfikowane często mają w sobie wiele błędów, a niektóre bajery
    "zjadają" baterie duzymi kęsami :)
    Pozdrawiam :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    mysle ze chlopaki troche zaostro pojechaliscie z RADQ mam bardzo podobny problem a sprawdzilem wszystko praktycznie....
  • Poziom 19  
    THX MILO za wsparcie :-)
    Już naprawdę skończyły mi się pomysły na ten telefon. Z softem też już kombinowałem i również bez rezultatu:-( Obecna wersja to 6.00.

Dzięki za odpowiedzi
  • Poziom 11  
    RADQ napisał:
    Na pewno nie jest to wina PA, ani ccont. przekopałem już tą płytę na wszystkie sposoby i nie mogę znaleźć przyczyny zwarcia. Telefon nie był nigdy zalany więc chyba nie należy podejrzewać zwory wewnątrz płytki.
    Skończyły mi się już pomysły, dlatego też jeszcze raz proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Podpowiem Ci jeszcze jeden pomysł : ....o chapsach zapewne słyszałeś?Wymien chapsa tego obok CConta...jak nie pomoze podpowiem ostatnie ze stosowanych rozwiązan..takie male cos co miesci sie miedzy ccontem a chapsem i ma kilka slicznych nózek :) ...
    Pozdr.All-Jacek
  • Poziom 19  
    Dzięki Ci... toplight
    uratowła mnie Twoja ostatnia podpowiedź. Faktycznie była to wina tego "układziku" jeszcze raz wielkie THX
    Dziękuję również wszystkim za podpowiedzi
    Pozdrawiam:
    Radq
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Wymieniłem ten ten "Ukladzik z pięknymi nóżkami"
    i pomogło telefon jest pełnosprawny 8)

Pozdrawiam i życzę takich samych rezultatów
    Radq