Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabryczny pilot radia - Renault

daro80103 11 Kwi 2010 01:40 6074 9
  • #1 11 Kwi 2010 01:40
    daro80103
    Poziom 14  

Kto mi doradzi jakie mogę zakupić radio aby podłączyć tego pilota który jest naprawdę wygodnym dodatkiem i nie ukrywam ze chce z niego korzystać.
    Radio może lub nie musi być Renault tzn:
    - aby miało moc co najmniej 60Watt
    - miało czytelny wyświetlacz z RDS lub bez ewentualnie
    - wyjście na kartę pamięci/ lub USB/ jack z przodu panelu aby mp3 podłączyć( lub podłączyć było można tzw Transmiter mp3)
    - do 200 zł

Mój pilot w renault 19:

Fabryczny pilot radia - Renault Fabryczny pilot radia - Renault

Proszę o propozycje bo czytałem na forum podobne tematy i z przerobieniem sobie nie poradzę bo nie znam się na elektronice.

Chyba że zmiana pilota coś da na jakiś inny od innego modelu Renault ale tak żeby pasował do Renault 19 (jeśli tak to jaki?) wtedy może będzie większy wybór radi aby dopasować, jak ktoś coś znajdzie linki foty modele to proszę na PW lub email: xpoznaniakx(malpa)wp.pl a jeśli można to zostawić w poście.

Po prostu proszę o pomoc.

Posty piszemy po polsku. Do poprawy. Klawisz "Pisownia" może się przydać. Reg. pkt 15 i 10.9. [damiancz]

[damiancz]:
    POPRAWIONE!! Daro80103

0 9
  • #2 11 Kwi 2010 09:55
    milejow
    Poziom 42  

Zadne radio nie ma 60W, 16-18 to max. Zadnego radia nie dopasujesz do tego pilota bez odpowiedniego interface,a (który jest droższy niż kasa, jaką przeznaczasz na radio)

0
  • #3 11 Kwi 2010 12:49
    Nawigator
    Poziom 33  

Za 200 zł to faktycznie niewiele zdziałasz ale za 400 Pioneer DEH-2200UB oraz adapter z piloty.pl może uda Ci się skompletować.
    Montaż jest banalny, wetknąć wtyczki i ma grać.
    Odradzam tanie chińczyki bo można trafić na minę no i joysticka nie podłączysz.

N.

1
  • #4 11 Kwi 2010 13:31
    daro80103
    Poziom 14  

Nawigator napisał:
    Za 200 zł to faktycznie niewiele zdziałasz ale za 400 Pioneer DEH-2200UB oraz adapter z piloty.pl może uda Ci się skompletować.
    Montaż jest banalny, wetknąć wtyczki i ma grać.
    Odradzam tanie chińczyki bo można trafić na minę no i joysticka nie podłączysz.

N.

Radyjko to co wymieniłeś miałbym za 260 wiec luz a z tym pilotem to doradzisz z tej strony jaki dokładnie bo nie widzę żadnej przejściówki do Renault?? z góry dzięki ;)

[damiancz]:
    POPRAWIONE!! Daro80103

0
  • #7 11 Kwi 2010 13:57
    milejow
    Poziom 42  

Wejdź na stronę i poczytaj

0
  • #9 11 Kwi 2010 19:26
    Nawigator
    Poziom 33  

Czyli za adapter zapłacisz ok. 230 zł. razem z dodatkowym kabelkiem do danego radia. Za połowę tej ceny masz adapter z piloty.pl zapytaj mailem.

N.

0
  • #10 11 Kwi 2010 19:38
    daro80103
    Poziom 14  

Nawigator napisał:
    Czyli za adapter zapłacisz ok. 230 zł. razem z dodatkowym kabelkiem do danego radia. Za połowę tej ceny masz adapter z piloty.pl zapytaj mailem.

N.

Myślałem że wszędzie ceny są takie same, dziękuje za radę ;)

Moje rozwiązanie problemu:

tak to powinno wyglądać i mam nadzieję że podłącze wtedy każde radio firm Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer i Sony które ma wyjście na pilota.

plus przewód połączeniowy za około 20 np do pioniera:

Temat moge uznać za rozwiązany i zamknięty

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo