Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny w passat b5 1999 nie zamyka prawych dzwi.

beba11 11 Kwi 2010 08:54 12614 8
  • #1 11 Kwi 2010 08:54
    beba11
    Poziom 2  

Witam mam taki problem że centralny zamek nie zamyka mi drzwi prawych przód i tył to znaczy że siłowniki zamykają i się otwierają dodam że podczas mrozów wszystko działa ok a jak temperatura wzrośnie to prawa strona nie działa komfort sprawdziłem jest suchy prosił bym o pomoc.

1 8
  • #2 11 Kwi 2010 09:36
    adrian1201
    Poziom 29  

Ja tego niekumam to działa siłownik i niezamyka czy niedziała

1
  • #3 11 Kwi 2010 10:10
    beba11
    Poziom 2  

kluczykiem nie działa zamykanie centralnego jak jest ciepło, działa na mrozie natomiast z przycisku od wewnątrz zamyka lewa strone i bagażnik natomiast prawa strona zamyka sie i od razu otwiera

Dodano po 2 [minuty]:

kluczykiem nie działa zamykanie centralnego jak jest ciepło, działa na mrozie ,natomiast z przycisku od wewnątrz zamyka lewa strone i bagażnik natomiast prawa strona zamyka sie i od razu otwiera, nie działa też oświetlenie podczas otwierania drzwi kierowcy,

0
  • #4 11 Kwi 2010 19:38
    sladi
    Poziom 17  

vag nie zaszkodzi. Pewnie zimne luty z zamku

0
  • #5 08 Cze 2010 16:52
    JacekTomczak
    Poziom 11  

Witam, z pewnością zimne luty w zamku temat opisywany między innymi
    tutaj

Wczoraj usuwałem taką usterkę, były identyczne objawy.
    Pozdrawiam.

5
  • #6 08 Cze 2010 22:03
    lukiex
    Poziom 12  

Witam

Od strony kierowcy przy progu idzie wiązka kabli. Rozbierz to i zobaczysz jak tam masz zielono (utleniona miedź).

Pozdrawiam

0
  • #7 09 Lip 2010 18:07
    beba11
    Poziom 2  

komfort sprawdzałem był suchy problem rozwiązałem przez zamontowanie centralki na pilota i jak narazie 3miechy spokój POZDRAWIAM BEBA11

0
  • #8 14 Paź 2011 23:18
    hudydaniel
    Poziom 2  

Witam pierwszy raz pisze na jakimś forum widzę ze nie tylko ja mam problem z drzwiami w passacie mi od wewnątrz nie zamyka sie lewa strona (pasażer i kierowca) choć zdarzyło mi sie ze od kierowcy się zamkną nie świeci mi też podświetlenie w dolnej części drzwi pasażera lewa strona czy to tez może być związane z tym ze się nie zamykają
    Mam jeszcze pytanie co do centralnego gdy zamykam z pilota to rozumie ze gdy naciskam zamykanie raz i pasat ma sie zamknąć i zasygnalizować to migaczami przez jedno mrugniecie a gdy otwieram to sygnalizuje dwoma mrugnięciami
    mam cos takiego ze otwiera normalnie i sygnalizuje ale gdy zamykam to muszę nacisną od 2 do 3 razy wtedy zasygnalizuje i cetralny zamyka dioda miga ale czasem po pierwszym razie zamknie dioda miga ale nie zasygnalizuje migaczami nie wiem gubię się w tym

3
  • #9 15 Paź 2011 03:26
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda

Coś już poczytałeś na forum, czy od razu do pisania usiadłeś? Temat opisany do bólu. Zamykam. Nie waż się założyć nowego!

5