Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opinia na temat pralki Hoover VHD33 512 3D

n3kro 11 Apr 2010 10:50 21440 14
    n3kro
    Level 12  
    Witam, szanownych forumowiczów. Temat tej pralki poruszałem juz w innych zbiorczych topikach jednak pozostawał on bez odzewu.

W związku z tym, że data zakupu sie zbliża prosiłbym o waszą opinie o w.w pralce :). Czy marka hoover może zagwarantować bezawaryjną prace ? Czy pralka warta jest swojej ceny? Ze względu na wielkość łazienki zależy mi na jak najmniejszym urządzeniu. Czy na ranku jest może inna warta uwagi pralka o tak małych gabarytach ?
    Trull
    Level 28  
    Podobno właścicielem marki Hoover jest obecnie Candy. Jaka jakość jest obecnych pralek Candy chyba wiesz, osobiście wybrał bym pralkę bosch z serii Maxx, seria clasic to głownie wyrób Chin.
    n3kro
    Level 12  
    Nie wiem jaka jest jakość pralek Candy nie spotkałem się również z Boshem, który miałby 33 cm. Coś konkretnego do 1500 zł możesz mi polecić ?
    Trull
    Level 28  
    Nie ma w tych gabarytach, wersji maxx jest 44 cm np.WLX 20362 PL wymiary 847 x 600 x 440 mm
    n3kro
    Level 12  
    Pralka bardzo ciekawa 5 lat gwarancji, ale jednak 44 cm to za dużo ...
    ELEKTROMECHANIKTOM
    Level 16  
    Hoower i Cendy to ta sama firma.Nie najlepsza.Boch znowu to w kilku przypadkach to to samo co Mastercook tylko płaci się za markę.
    editor
    Level 13  
    elekromechaniktom wrote:
    Hoower i Cendy to ta sama firma.Nie najlepsza.

tutaj zgoda
    elekromechaniktom wrote:
    Boch znowu to w kilku przypadkach to to samo co Mastercook tylko płaci się za markę.

ale tutaj się zapędziłeś, bo wiesz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. pralki boscha otwierane od frontu nie mają nic wspólnego z mastercookiem. tylko pralki otwierane od góry są robione przez mastercooka. ale tu jest mowa o "od frontu" więc nie siej zamętu i nie szerz dezinformacji.
    ELEKTROMECHANIKTOM
    Level 16  
    A czy ja napisałem ze pralki od frontu?:?:Do nich a własciwie do niektórych modeli Mastercook robił same bębny.
    n3kro
    Level 12  
    Hmmm czyli generalnie odradzacie zakup tej pralki ? :<
    cineq81
    Level 10  
    Editor, podziel się proszę doświadczeniami z zakupu tak płytkiej pralki. Mam ten sam dylemat i zastanawiam się nad wyborem tego samego modelu Hoovera.
    Masz, używasz? Jak wrażenia? Może jednak wybrałeś coś innego?

Z góry dzięki.
    n3kro
    Level 12  
    Tak sie składa, że ostatecznie kupiłem tego hoovera. Na rynku nie było po prostu dla niego alternatywy. Pralka póki co spisuję się dobrze. Głośność pracy w normie, choć mogłoby być trochę lepiej. 8 letni electrolux mojej babci pracuje ciszej, ale era naprawdę cichych pralek się chyba skończyła. Bardzo przydatne programy krótkie po 14,30 i 44 minuty i to ich właśnie najczęściej używam. Generalnie kupiłem jej ze względu na jej wymiary i przyznam, że wszyscy goście są pod wrażeniem jej małych wymiarów,a przy tym możliwości załadunku. Idealnie wpasowała się w małą łazienkową wnękę :).

Pozdrawiam
    hallogre
    Level 2  
    Odświeżam temat, ponieważ jestem ciekaw jak ta pralka spisuje się po tych niespełna 3 latach. Ponieważ znalazłem dużo komentarzy na temat tego, że Hoover to to samo co Candy, ale nikt nie napisał "mam Hoovera - psuje się", n3kro napisz po tak długim czasie jak sprawuje Ci się ta pralka... Z góry dziękuję :)
    n3kro
    Level 12  
    Cóż, mogę napisać tylko tyle, że pralka nadal działa i sprawuje się tak samo dobrze jak trzy lata temu.