Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba estudio 350 -wyswietla brak papieru

11 Kwi 2010 11:20 1275 6
  • Poziom 26  
    witam kopiarka jak w temacie i wyświetla od czasu do czasu brak papieru -na co mam zwrócić uwagę -połatałem tył tacy papieru i jutro zobaczę jeszcze na zimne luty czujników a wy co proponujecie?
  • Poziom 16  
    A winda działa prawidłowo?
  • Poziom 26  
    Z tego co ja byłem wcześniej przy maszynie to za każdym razem było ok jak wysuwałem i zamykałem tacę.
  • Poziom 29  
    Witam

Raczej problem z kasetą - tam gdzie jest ośka od podnoszenia papieru.

Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Jak dobrze kombinuję eS350 posiada 2 kasety mechanizm podnoszenia to jeden motorek na 2 kasety rozbierz cały mechanizm i obejrzyj wszystkie kółeczka może gdzieś brakuje jakiegoś ząbka Ale objaw jest taki że słychać przy podnoszeniu kasety lekki "stukot"
  • Poziom 12  
    W napędzie podnoszenia kaset (dobierz się do nich od tyłu maszyny, taki biało- kremowy moduł) pęka bolec, sworzeń plastykowy na którym chodzi takie małe kółko, na pewno zauważysz, ja naprawiam to w taki sposób że od drugiej strony obudowy wkręcam po- wcześniejszym przyklejeniu porządnym klejem tego bolca, śrubę lub wkręt, tylko musi być dobrze dopasowany(długość i grubość), wytrzymuje dłużej niż oryginał.
  • Poziom 11  
    Witam. Sprawdź kabelki silnika w mechaniźmie windy podnoszenia papieru. Często jeden ma zimny lut. Pozdrawiam