Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Carina brak kierunkowskazów

m_michał 12 Kwi 2010 09:38 2644 6
  • #1 12 Kwi 2010 09:38
    m_michał
    Poziom 2  

Witam.
    Potrzebuję książkę do Toyoty Cariny E 1.6, najlepiej w PDF lub schematu elektrycznego kierunkowskazów.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.

• #2 12 Kwi 2010 09:55
    MLQDY
    Poziom 15  

Pewnie standardowy schemat kierunkow tam jest, z przerywacza na przelacznik kierownicy, a z niego na żarówki.

• #3 12 Kwi 2010 13:42
    m_michał
    Poziom 2  

w takim razie jaka może być przyczyna ich braku sprawdziłem żarówki i bespieczniki są dobre a niewiem gdzie szukać przerywacza i jak go można sprawdzić czy jest sprawny, przełocznika na kierownicy też nie potraię sprawdzić
    dzięki za wskazówki

• #4 12 Kwi 2010 14:32
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody

Przypatrz się dobrze wyłącznikowi świateł awaryjnych. Tam tkwi błąd zapewne, swoją drogą przydałby się rocznik auta. Ale jak chcesz naprawiać, skoro nic nie potrafisz?

• #5 14 Kwi 2010 09:04
    m_michał
    Poziom 2  

wydaje się mi że z jakimiś rozsądnymi wskazówkami sobie poradzę
    rocznik 1994 1.6 l 114kM

• #6 16 Lip 2010 14:22
    tomoplw
    Poziom 2  

Przerywacz od kierunkowskazów znajduje się przy lewej nodze kierowcy... trzeba zanurkować pod deskę i przyświecić sobie latareczką/telefonem i szukać przekaźnika z napisem flash... coś tam... a książkę i schematy znajdziesz w pdf tylko wystarczy pogooglować... szukaj "Sam naprawiam Toyota Carina E" na chomiku ostatnio widziałem.

• #7 27 Wrz 2010 00:22
    ravenwolf
    Poziom 1  

http://chomikuj.pl/ravenwolf mam pdf "sam naprawiam toyota carina e" (dokumenty - moto instrukcje) masz podzielone na 3 czesci a transfer do 50mb na tydzien jest free

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo