Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm Corsa D 2008, alarm SeoPerfect CAN, przewód CAN H

anusek 12 Apr 2010 10:08 3198 5
 • #1
  anusek
  Level 16  
  Witam!! Podchodzę do założenia alarmu w/w samochodzie. Alarm to oczywiście SeoPerfect CAN dostałem z firmy rozpiskę, jednak mam problem ze zlokalizowaniem przewodu CAN H, wg rozpiski znajduje się on za czarna skrzynka pod kolumna kierownicy, nie mam pomysłu jak się do niego dostać, obawiam się wypinać przewody które znajdują się z jej przodu. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie owy przewód można złapać, bądź jak się do niego dostać za skrzynką??
 • #3
  anusek
  Level 16  
  Wielkie dzięki kolego Carrier z uwagi na to, że jest to mój pierwszy samochod w CANie(po oględzinach uważam, że dość prosty) jeśli mógłbym jeszcze o coś zapytać to czy we wszystkich samochodach stosuje się ten patent?? czy po podłączeniu aku wszystko będzie ok?? (jakieś błędy??) Klemy zdejmuję: plus pozniej masa, zakladam masa pozniej plus?? Z gory dzięki za pomoc.  Ok alarm założony, ale pojawił się problem:/ przed montażem klient mógł domykać i otwieraćszyby pilotem. Po montażu okazało się to już niemożliwe;/ Przestało również działać sterowanie centralnego zamka z wkładki;/ Proszę o pomoc.
 • #4
  libretto4
  Home appliances specialist
  anusek wrote:
  Przestało również działać sterowanie centralnego zamka z wkładki;/ Proszę o pomoc.


  U mnie w Astrze 2005r nie ma zamykania z wkładki - służy ona (jak się dowiedziałem) tylko do awaryjnego otwarcia samochodu po awarii pilota w kluczu.
 • #6
  anusek
  Level 16  
  Czy po tym zabiegu wroci sterowanie szybami z pilota?? Pytam bo nie chce niepotrzebnie fatygowac klienta do siebie.