Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak najtaniej uzyskać sygnał dvb-c na drugim telewizorze?

Arek24wloc 12 Apr 2010 11:11 3061 3
    Arek24wloc
    Level 12  
    Witam, czy mając na przykład taki tuner
    ZABRONONY LINK
    I splitter jestem w stanie podzielić się sygnałem telewizyjnym?

Czy muszę wydawać krocie na moduł CI conax, żeby tylko móc podłączyć do tego zestawu kartę ze splittera? (ewentualnie jaki moduł polecacie?) Czy znacie jakieś tunery do pc z wejściem bezpośrednio dla karty, bo skoro tuner jest w komputerze rozumiem że obsługiwać mozna system conax także oprogramowaniem, chyba nie jest potrzebny moduł CI w systemie conax?

Czy można jak najtaniej złożyć inny sprzęt pozwalający mi podzielić sygnał z kablówki (DVB-C) między pokojami? Zaznaczam że karty nie są parowane z dekoderami.
    Może to być tuner telewizyjny bądź rozwiązanie do komputera gdyż w drugim pokoju telewizor jest też monitorem i wszystko jedno jak byle bym mógł na nim oglądać telewizję w HD.

Pozdrawiam znających się na sprawie i tych co mają podobny problem ;)
    birut
    Level 21  
    Odświeżę temat informacją że karty CONAX dla DVB-C i dla DVB-S lub T nie są jednakowe, to znaczy oczywiście że kody mają. Mam splitter multicam i na TNK się wszystko dobrze loguje bez zacięć, natomiast dla kablówki serwer splittera nie widzi karty. Dane kart niby podobne jedynie numery inne, Language ma 048 a druga 044. Wsady dla serwera jak i dla kart klienta wgrywałem już wszystkie możliwe i dostępne w sieci. Liczę jedynie teraz na jakiś firmware dedykowany dla Conax mojej kablówki.
    Tracer2
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Karta TNK nie jest parowana z tunerem ...
    SP5ANJ
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    birut wrote:
    Odświeżę temat informacją ...

Nie odświeżamy tematów. Napisz NOWY temat.

Pamiętaj, że ktoś (tworząc nowy temat) już zapłacił punktami za ten właśnie temat.

Widzę, że dyskusja się "nie klei" i zgodnie z regulaminem pkt 13 - temat ZAMYKAM.

Jak najtaniej uzyskać sygnał dvb-c na drugim telewizorze?

Pozdrawiam.