Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Corsa B problemy z central zamkiem

12 Apr 2010 19:35 6380 7
  • Level 10  
    Witam mam corse b w której centralny dziwnie działa. Z kluczyka zamyka/otwiera wszystkie drzwi bagażnik wlew do paliwa. Notomiast z pilota ( zakładany sterownik) zamknie wszystko ale nie otworzy tylnich drzwi czasami. Centralny orginalny. Słaba masa czy co. Kable w przelotkach ok. Drut od siłownika nie ociera nigdzie.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 21  
    na samym początku spróbuj zaprogramować pilota a najlepiej wcześniej wyciąg z niego baterię na ok 5 min, wsiądź baterię ( uwaga na biegunowość ) wsiądź do auta zamknij wszystkie drzwi , bagażnik i klapkę od wlewu , włącz zapłon i w ciągu 30 sek od włączenia zapłonu naciśnij i przytrzymaj na przycisk którym zamykasz auto. Po prawidłowym zaprogramowaniu rygle powinny zamknąć i po chwili otworzyć drzwi. Jeżeli to nie pomogło sprawdź połączenia przewodów centralnego ( kostki mogą być zaśniedziałe, może być tak jak napisałeś słaba masa ) po prostu sprawdź wszystkie połączenia po kolei.
  • User removed account  
  • Level 32  
    Ludzie jak sie nie znacie to nie piszcie bzdur !!

A w temacie: Pozamykaj drzwi, jak trzeba zasymuluj zamknięcie zamka kierowcy, na kable sterujące podaj mase. Jak będzie to samo co z pilota to podłączony sterownik pod niewłaściwe przewody.
  • Level 12  
    pilot do centralnego jest orginał czy dokładany
  • Level 10  
    Pilot dokładany , a jak na kable sterujące podam masę to wszystko ładnie lata.Także wychodzi ,że centralka pilota podaje słabą masę czy co . Dlaczego tylko tylnich nie zamyka.
  • Level 1  
    Witam miałem podobne problemy z centralnym zamkiem u corsy B z 97r Wcześniej wszystko działało należycie Rozkręciłem drzwi sprawdziłem kostki spryskałem podobnym środkiem co WD 40 kostki i zarazem wszystkie części ruchome tez od otwierania szyb za jednym rozbieraniem drzwi Również spryskałem kostki elektryczne łączące drzwi pomiędzy zawiasami drzwi Odkręca się je tak jak nakretkę nie szarpać Następnie sprawdziłem bezpieczniki te pod kierownica jak i pod maska Wcześniej centralny zachowywał się jakby nie miał mocy lub prąd nie dochodził Po tych czynnościach działa wszystko należycie Polecam ten sposób jak nie podziała to elektryk wskazany
  • Level 11  
    Witam zakupiłem produkt RTX RANGER SE2N i mam problem z jego podłączeniem, próbowałem na wiele sposobów. Również dostałem instrukcje jak podłączyć no ale coś nie śmiga w ten sposób. Proszę o pomoc i zerknięcie na zdjęcia, próbowałem podłączyć do prostokątnej wtyczki znajdującej się po lewej stronie. Po jej wyciągnięciu nie działa centralny oraz zamykanie szyb... Może ja coś źle robię, a w sumie na pewno. Zdjęcia poniżej, a co do tej masy to raczej byle gdzie mogę podłączyć te żółte przewody?
    Dwie wtyczki i gniazda
    Siłownik i wtyczka do niego prowadząca