Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mechanik Samochodowy jaki zawód wybrać?

12 Kwi 2010 23:35 2929 6
 • Poziom 9  
  Witam! Nie wiedzałem gdzie ten temat umieścić daltego zapytam się tutaj. Chciałbym się dowiedzieć w jakim kierunku trzeba się szkolić aby diagnozować uszkodzenia samochodów za pomocą komputera (myślę że wiadomo o co chodzi). Przeszukałem klikaset stron w google ale nic na temat nie znalazłem. Bardzo proszę o pomoc z tym problemem.
 • Poziom 30  
  Np.elektromechanik samochodowy,ale nikt nie zabroni elektronikowi diagnozować samochód.
 • Poziom 23  
  Technik pojazdów samochodowych
  Elektromechanik samochodowy
 • Poziom 9  
  A czy to nie jest czasem to samo co mechatronik? Szukałem szkoły elektromechanicznej i znalazłem technika ale już dawno zamknięte. Może akurat to się tak już nie nazywa? A może trzeba się szkolić w kierunku normalnego mechanika a dopiero potem iść na jakieś studia? Sam nie wiem. Proszę o pomoc kogoś doświadczonego odemnie w tych sprawach.
 • Poziom 12  
  Kiedyś słyszałem o technikum mechatronicznym które chwaliło się właśnie jakąś bajerancką aparaturą do diagnostyki samochodów wiec chyba to to.
  Zawsze możesz nawiązać kontakty z uczniami wybranej szkoły dopytać się co i jak albo zapytać nauczycieli danej szkoły poszukać na ich stronie internetowej na pewno będą czymś takim się chwalić.
 • Poziom 9  
  Dowiedziałem się że mechatronik zajmuje się głównie programowaniem maszyn na zakładach. A jeżeli chodzi o informatyka to na jakiego najbardziej sie opłaca iść. Chodzi mi głównie o to żeby w przyszłości łatwo było znaleźć prace w tym kierunu.
 • Poziom 31  
  Technik pojadów samochodowych, daje możliwość dalszego kształcenia.