Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podpiąć wieżę Philips FW-M777 do telewizora LG 47 Lh300

13 Kwi 2010 03:39 1879 2
  • Poziom 2  
    Problem dość stary i powszechny. Teoretycznie wieża jest podpięta:
    Kabel minijack(wyjście słuchawkowe TV) - chinch (gameport w wierzy), z tym że jeden z głośników gra słabiej niż drugi, analizator wskazuje to samo. Głośniki na pewno dobrze podpięte są do centrali, bo gdy włączam tuner radiowy oba pracują prawidłowo. Ma ktoś może jakąś koncepcje? Ew. inny sposób spięcia tego telewizora z wierzą? Clue zawiera się w tym, że bardzo, a w zasadzie tylko zależy mi na uzyskaniu dzwięku z telewizora na wierzy, pochodzącego z konsoli PlayStation3 połączonej z telewizorem kablem HDMI.
  • Poziom 24  
    Czy ustawienia telewizora są poprawne? Jesli na tv jest wszystko ok to moze to być kiepski kabel.

Dodano po 1 [minuty]:

Spróbuj też kablem RCA do RCA z wyjscia telewizora do kina domowego.
  • Poziom 2  
    Jadę właśnie zaraz po kabel, ale zaobserwowałem ciekawe zjawisko, że gdy odepnę tylko jeden spośród trzech kabli chinch wogóle nie ma dzwięku, natomiast odpinanie pozostałych nie ma wpływu na przesyłanie dzwięku. Tak jakby sygnał z wyjścia słuchawkowego nie był rozdzielany na prawy i lewy kanał. Ale i tak dzięki za odpowiedz, każda się liczy.

Dodano po 2 [godziny] 10 [minuty]:

No tak, najprostsze rozwiązanie jest najlepsze, kupiłem nowy kabel chinch - minijack i działa:) dziękuje bardzo za pomoc, fajnie, że można polegać na kimś.