Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Użytkownicy Horizon HDSM oraz HD-S2 wymiana doświadczeń.

13 Kwi 2010 15:38 3316 6
  • Poziom 10  
    Czy ktoś posiada z Was miernik Horizon HDSM oraz HD-S2??
    Chciałbym wymienić doświadczenia z użytkowania tego miernika.
  • Poziom 1  
    hey
    mam HORIZON HDSM.
    dotychczas bylem zadowolony, ale po wgraniu hotbird'a zaczyman sie zastanawiac co z nim jest nie tak.
    znalazl HB z dobra sila i jakoscia sygnalu ale po podlaczeniu do tunera niestety nic. zero sygnalu w tunerze.
  • Poziom 10  
    Ja mam horizon HD-S2, nie mam problemu z szukaniem hotbird, natomiast nie mogę znaleźć astry , zgrubnie znajduję, natomiast nie ma locka do szczegółowego ustawienia nawet przy antenie 90cm. Ciekawe co robie źle??
  • Poziom 27  
    Witam serdecznie.

Jestem przy wyborze miernika SAT do profesjonalnego montażu anten.
    Jedna z firm poleciła mi Satlook Micro HD.
    Inni wspomniany z tematu Horizon.

Drodzy instalatorzy jaki miernik polecacie?
  • Poziom 36  
    Mam Sam-lite Maxpeak-a. Fajny, poręczny, względnie tani. Niestety bardzo kiepski akumulator.
  • Poziom 10  
    Witam osobiście używam horizona hdsm oraz satlock micro jeden i drugi jest super jedynie łatwość edycyjna tp w satlocku są lepsze gdyz od tygodnia staram się wgrać plik hex stworzony programem do edycji tp do horizona lecz niestety na mierniku pisze programowanie ale transmisja nie idzie może ktoś z was wie jak wgrać plik z utworzonymi tp do miernika lub może jest jakiś inny program do wgrywania aniżeli programowy satmeter,chyba że najpierw należy wyciągnąć starą listę zanim wgra się nową lecz jak to zrobić??
    Pozdrawiam
    Lub jeśli masz troszkę więcej kasiorki polecam któryś z modeli rovera lub unoham lub całkiem wysoka półka Promax lub Televes :D