Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bmw 730 E38 listwa wtryskowa lpg pytanie?

13 Kwi 2010 18:45 1844 3
  • Poziom 9  
    Witam. Mam pytanie, po czym stwierdzic uszkodzenie wtryskiwaczy lpg?
    Walcze z Instalka juz kilka miesiecy i ciagle to samo czyli szarpie przy wyzszych predkosciach np. bieg 1 i 2 ciagnie do konca a juz 3 4 5 zalezy czasem 120 km/h a czasami i 180 pojedzie. Wymienione wszytsko czyli parownik nowy bo sliver nie wyrabial mialo byc dobrze a jest bez zmian, kolektor zle nawiercony (za wysoko) jest nowy nawiercony obok wtryskow benz. nadal bez zmian.
    Sterownik omvl xxi, wtryski magic jet, reduktor scorpion gt., miedz 8 mm, a teraz gazwonik mowi ze wtryski padly a mam na nich okolo 30 tys. ale podobno magici takie sa ze padaja. Wiec pytanie jak sprawdzic te listwy na kompie wszytsko ok czasy, temp., cisnienie, dysze. Na benzynie wszytsko tez ok.
    Ma ktos jakis pomysl od czego zaczac?
  • Poziom 18  
    Zmien gazownika moze ktos inny bedzie mial lepsze pomysly:))
  • Poziom 26  
    z MJ różnie bywa ale jeśli gazownik nie wie jak sprawdzić wtryski to lepiej go zmień.zazwyczaj objawy to głośna praca któregoś wtrysku,przylewanie i falowanie na wolnych,nieszczelność.
  • Poziom 9  
    Kupiłem fejs zrobilem sam autokalibracje i jest ok narazie. A zmienilem tylko w ustawieniach wtryskiwaczy z fast na matrix i jak reka odjal. Nie wiem czy zaden z 3 gazownikow u ktorych bylem nie wiedzial czy moze to bez roznicy ale dziala puki co. I mapami nie trzeba sie bawic. Troszke jakby slabszy na lpg nic PB ale nie szarpie i jedzie normalnie nie brakuje gazu przy wyzszych obrotach.