Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IVECO DAILY 3 moduł centralnego zamka

13 Apr 2010 21:24 14061 13
  • Level 11  
    Witam wszystkich może ktoś wie gdzie szukać w/w modułu,należy dodać iż zamek firmowy ale dzialal tylko z pilota tak wynika z relacji wlaściciela.
    Z góry dzięki za sugestie.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 43  
    Centralka zamka na prawym łączeniu słupka A z progiem(wgłębi za prawym głośnikiem, brązowe pudełko wielkości paczki fajek) Sterownik radiowy jest elementem modułu wewnątrz skrzynki bezpieczników po lewej stronie, pod kierownicą. Zamek fabrycznie jest sterowny tylko pilotem lub przyciskiem na konsoli centralnej (brak masterów i sterowania z wkładek)
  • Level 11  
    Dzięki za szybką reakcję jutro będę mial to autko to sprawdzę co tam się dzieje.
    Pozdrawiam.
  • Level 11  
    milejow,a możesz powiedzieć u mnie też nie działa zamykanie z pilota co może być przyczyna dioda na kluczyku miga.Czy ten sterownik radiowy mógł sie jakoś uszkodzić jak to sprawdzic,czy da sie samemy naprawic?Już zakupiłem alarm by założyć do samochodu ale mam pytanie w alarmie na wyjsciu zamykanie otwieranie centralnego zamka mam impulsowo masę i mam p;ytanie czy mogę sie z tym wpiąc do centralki centralnego zamka nie wypinajac tego sterownika radiowego?W które kable(jak je znaleśc) wpiać się w tej oryginalnej centralce(masa z centralki alarmu jako zamukanie i otwieranie)?Czy nic nie powinno się uszkodzić alno kolidować z autem?
  • Level 27  
    W IVECO chyba z 2002 lub wyzej sterownik c.zamka jest patrzac na radio i je wyciagajac to po prawej stronie takie pudełeczko,i tam mozesz sie wpic sterowaniem c.zamka z alarmu na 99%sterownaie masa, dokładnie niepamietam bo z 5 m-cy temu robiłem DAILY,ale to sprawdz poprzez zaróweczke napewno nic niezepsujesz i nieuszkodzisz,zycze owocnego montazu,pozdrawiam ;-)
  • Level 2  
    A jak mogę zaprogramować kluczyk w Iveco?
  • Level 12  
    dokładniej co chcesz zrobić ? Zakodować kluczyk pod immo czy sterowanie centralnym zamkiem? do immo trzeba mieć kod pin i robi sie to urządzeniem diagnostycznym lub specjalnym do kluczyków.
  • Level 2  
    ja chce zakodować kluczyk pod centralny zamek bo mi drzwi nie otwiera
  • Level 12  
    Czy wiecie jak zaprogramować (o ile sie da) piloty do sterowania centralnym zamkiem w Iveco Daily z 2005 roku. Po naprawie pilotów(uszkodzone micro switche) nie działa żaden pilot.
  • Level 10  
    Witam

Również chciałbym zapytać jak w programować kluczyk z pilotem do centralnego w Iveco Daily ,taki jak na zdjęciu ? Z góry dziękuję za pomoc :) IVECO DAILY 3 moduł centralnego zamka
  • Level 11  
    Mam ten sam problem,
    Wyczytalem gdzies sposob:
    Przekrecic nowy kluczyk w stacyjce na zapłon, przycinąc przycisk na kluczyku, wyłaczyc zapłon.
    U mnie ta metoda nie działa
    Co robie zle?
  • Level 10  
    Ponawiam pytanie kolegi wyżej mam ten sam problem jak dokładnie zaprogramować kluczyk do c.z.? Sterownik mam jeden za radiem ten z żółtą nalepką, jak podaje masę na przekaźniki otw./zamyk to siłowniki działają ale z kluczyka już nie....jak sprawdzić czy kluczyk wysyła jakiś sygnał?
  • Level 10  
    Ok. już sprawdziłem pilot emituje sygnał ale jak go zaprogramować aby działał c.z., metoda na włączony zapłon nie działa :cry: