Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Polo mk3 1.9 d 1995 rok duze spalanie

13 Kwi 2010 23:52 1860 2
  • Poziom 9  
    Witam od niedawna jestem posiadaczem tego autka jednakze zaczelo mnie przerazac spalanie w tym samochodzie. Samochód pali w granicach 8,5 litra ropy w miescie. Wtryski sa po wymianie koncówek i regulacji i poniewaz byly naprawde pochrzanione. Brakuje mi juz pomysłow na temat spalania. Dodam ze jezdze spokojnie a spalanie sprawdzam poprzez napełenienie baku do pełna do pierwszego odbicia zawsze przy tym samym dystrybutorze , nigdy nie przekraczam wiecej niz 2100 obrotów czy moze być to sprawa popmy wtryskowej? Dodam ze samochód nie m jakis problemow z przyspieszeniem wrecz powiedziałbym ze lepiej sie zbiera niz moja astra f 1.7 tds 82 konie . Czy moze być na pompie jakos zwiekszona dawka paliwa? Zna ktos w Poznaniu jakis dobry zakład w razie czego? Czy spalanie moze byc zwiekszone przez stozkowy filtr powietrza? Bo poprzedni wlasciciel był na tyle inteligentny ze wywalil puszke i załozyl stozkowy filtr powietrza. Spreżanie na silniku tez sprawdzilem maja po 32-32,5-32,5-32,5 bar na tlokach
  • Poziom 13  
    Sądze że to regulacja dawki paliwa albo nieszczelna instalacja paliwowa
  • Poziom 9  
    Hmm a gdzie to regulowac? i czy mozna samemu czy lepiej przez jakis zaklad??