Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EONON E0825 AutoMapa- gaśnie, przerywa

14 Kwi 2010 21:12 6312 15
  • Poziom 10  
    Witam. Posiadam wyżej wymienioną nawigacje i nie wiem co mam z nią zrobić . Nie chciał bym jej sprzedawać bo lepszej mi nie potrzeba . Wszystko działa OK , oprócz problemu z zainstalowanie AutoMapy . Program instaluje się poprawnie do chwili uruchomienia , przerywa głos gaśnie i zapala się ekran ,zawiesza itp. Czytałem gdzieś że ktoś zainstalował AutoMapę ale nie wiem jak to zrobić .
    PROSZĘ O POMOC !!!:cry:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Z tego co widzę to ma navipath ?? System to Windows CE 5.0 ??
  • Poziom 10  
    Wszedłem w Windowsa i pisze tak Windows CE v5,00 ( Build 0 on May 14 2008)
  • Poziom 12  
    Skoro masz CE 5 i umiesz wejść do Windows to jaki problem masz z uruchomieniem mapy ? jak w internecie pełno jest gotowych wersji pod Windows CE 5.
  • Poziom 10  
    Widocznie coś robię nie tak , czasami proste rzeczy sprawiają wieki kłopot .

Pisałem wcześniej że AutoMapa się instaluje bez problemu ale podczas pracy zacina się . Co mam zrobić żeby było Ok :cry::?:
  • Poziom 38  
    Instaluj Automape dla win CE 4.2 i uruchamiaj z pliku wce42am.exe
  • Poziom 10  
    Zrobiłem tak jak napisałeś , niestety bez zmian . AutoMapa podczas uruchamiania zawiesza się i gaśnie i zapala EKRAN .:cry:
  • Poziom 38  
    1. sprawdz czy te objawy wystepuja, gdy zainstalujesz legalna wersje DEMO AM dostepna na stronie producenta

2. Sprawdz to samo na wersji AM 553 - nowsze mialy juz mocno zmodyfikowany engine..

3. sprawdz w ustawieniach oszczedzania energii na urzadzeniu - powinien on byc wylaczony.
  • Poziom 10  
    Instaluje wersje testową AM 6,1 ze strony producenta ( czy mam zainstalować starszą ?) Nie mogę znaleźć opcji oszczędzania energii .
  • Poziom 38  
    Zainstaluj, uruchom, sprawdz.

Opcje APM sa w ustawieniach samego menu urzadzenia - poszukaj - czytanie instrukcji tez potrafi pomagac :)
  • Poziom 10  
    Szukam , szukam i chyba niema funkcji oszczędzania energii. Ale coś tam popstrykałem i jest lepiej . Teraz po zainstalowaniu AutoMapy ( wersja demo ) program się uruchamia ale nie znajduje map albo nie może znaleźć sygnału z satelity .
  • Poziom 38  
    to sie zdecyduj czy nie znajduje map, czy sygnalu z satelity.

jesli nie znajduje map,. to nie wykonales poprawnie rejestracji, wg opisu na stronie Automapy. WROC tam i sie popraw.
  • Poziom 10  
    Robię raczej wszystko dobrze , wgrywałem
    AM kilka razy . Wydaje mi się że jest to powiązane , jak nie znajdzie satelit to i nie wie chyba jaki zainstalować fragment mapy.
  • Poziom 38  
    zainstalowany obszar mapy NIE JEST w zaden sposob powiazany ze znajdywaniem satelit.
    Sugeruje bys POPRAWNIE zainstalowal wersje demo, wg. opisu zamieszsczonego na Automapa.pl, a nie wg. wlasnych domnieman, przypuszczen i widzimisie :)
  • Poziom 10  
    Instaluje wszystko według zaleceń . Wersja demo powinna udostępnić mi fragment w którym aktualnie się znajduje , do tego potrzebna jest lokalizacja . Jeśli zostanie wgrany przypadkowy fragment , to w jaki sposób mam sprawdzić poprawność działania AM ? Może się mylę ale to chyba powinno tak działać .
  • Poziom 10  
    czy ktoś mi pomoże ?:cry: