Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOLF 4 1.9 TDI 101 KM problem wymianie rozrządu

14 Kwi 2010 23:16 13563 12
  • Poziom 9  
    Witam
    Wymieniłem rozrząd w swoim aucie i co??
    Po wyjechaniu z warsztatu zauważyłem, że auto bardzo osłabło (nie ma tej mocy co przed wymianą) oraz dziwnie pracuje silnik tzn.efekt jakiegoś tarcia.
    Co to może byc za przyczyna oraz co mam zrobić ??
    Mechanik powiedział mi że wszystko założył tak jak było.:cry:
  • Poziom 29  
    Weź fakture i jedź do innego mechanika widocznie niezałożyl tak jak ma być a puźniej droga temidy długa i namiętna
  • Poziom 27  
    kryniu82 napisał:
    Witam
    Wymieniłem rozrząd w swoim aucie i co??
    Po wyjechaniu z warsztatu zauważyłem, że auto bardzo osłabło (nie ma tej mocy co przed wymianą) oraz dziwnie pracuje silnik tzn.efekt jakiegoś tarcia.
    Co to może byc za przyczyna oraz co mam zrobić ??
    Mechanik powiedział mi że wszystko założył tak jak było.:cry:

Oddaj auto z powrotem i zarządaj usunięcia usterki, jesli nie potrafią tego zrobić to niech zawiozą do kogoś kto umie (na własny koszt rzecz jasna).
  • Poziom 39  
    Jeżeli to jest rzeczywiście warsztat to musisz wziąć fakturę z wyszczególnieniem zamontowanych części i wykonanej robocizny.
    Próbować rozmawiać o poprawieniu wykonanej usługi.
    Jeżeli nie dojdziesz do porozumienia to inny warsztat który to poprawi, faktura również konieczna i próbować odzyskać koszty.
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedż
    Właśnie zawiozłem do serwisu vw autko i okazało się że rozrząd jest cały rozjechany.Pan składał rozrząd na podstawie syrenki tak stwierdzili.Na pewno pojadę do niego i zażądam zwrotu pieniędzy.
  • Admin grupy Samochody
    To jeszcze są tacy klienci i mechanicy?A ile wziął za usługę?
  • Poziom 9  
    Koleś wziął 190 zł .już jest ustawiony rozrząd jak trzeba autko śmiga jak nowe ,aleeee koszta od nowa :cry:
  • Poziom 19  
    190 to może za robotę a gdzie części??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Tak za robote z częsciami 630 zł
  • Admin grupy Samochody
    jorge83 napisał:
    Ja też bym do 200zł wziął ale w tym masz wymianę kompletu łącznie z simeringami jak trzeba.
    Z tym na wale z przodu 200?Tanio musze ci powiedzieć.190 wziął fachowiec robiąc na farbke bez blokad rozrząd.Nie sądzisz że to trochę za tanio.Płaci się przecież za niewiedze.
  • Poziom 39  
    Robocizna rozrządu w golfie 4 TDI chyba żartujecie.
  • Poziom 33  
    Każdy silnik traktuję inaczej, np. Carisma/benzyna/ więcej pracy niż przy disel. Za mniej jak 300żł. nie robię.