Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TomTom Go520 touchpad nie działa prawidłowo po wymianie

lukaszekp 15 Apr 2010 00:40 5418 7
    lukaszekp
    Level 13  
    Dostałem takiego TomTom niestety nie działał w nim ekran dotykowy, więc go wymieniłem i działa, tylko kalibracja rozjechana ale z tym myślę dam radę. Teraz to ekran "wie" gdzie jest naciskany ale nie ma dźwięku kliknięcia. Czyli ikonki w menu są do wybrania ale nie można wejść bo urządzenie nie odbiera informacji że coś ma być uruchomione. Macie jakiś pomysł co to może być ?? Ekran dotykowy sprawny nowy sprawdzony w innym urządzeniu.
    Freddy
    Level 43  
    Strasznie zagmatwałeś. Czy dotyk działa ? da się wybrać ikonę ?
    Czy kalibrowałeś dotyk, czy tego nie wymagał ?
    lukaszekp
    Level 13  
    Kalibracji nie mogę wykonać gdyż nie działa dotyk, urządzenie tylko podświetla wybraną opcję ale jej nie uruchamia.
    Freddy
    Level 43  
    To masz złą wersję softu, skoro sie podświetla opcja, to znaczy , że dotyk działa.
    lukaszekp
    Level 13  
    TomTom Home pobrał soft i zainstalował więc soft jest właściwy. Jakieś inne pomysły ??
    lukaszekp
    Level 13  
    No niby fajnie ale mam tak pomieszane osie teraz że nie mogę dojść jak to poustawiać :| szkoda że w TomTom nie ma kalibracji jak w WindowsCE bo już by było po kłopocie.
    FastProject
    Level 28  
    Witam,
    mam TOMTOM Go720 w którym wymieniłem panel dotykowy i chciałbym wykonać kalibrację jednak nie wiem w jakich granicach zmieniać te wartości i w odniesieniu do czego obliczane są te współrzędne?