Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cdr 765 nie nagrywa

18 Sty 2003 00:00 2019 5
  • Poziom 10  
    :evil: Mam duży problem z nagrywarą ponieważ wredna nie chce mi nagrywać płyt. Uściśle jednak że odtwarzają mi obie kieszenie w miarę bez zarzutów. Do tego płytkę mi nagrywa ale tylko jakieś 10-12 min i koniec. Potem dzieją się dantejskie sceny po prostu świruje.Wyskakuje "rc-disk" albo "cd-full" albo jakieś inne pierdoły do tego nie chce sie finalizować i takie tam dziwne historie. Na mój gust po padła pamięć /chyba flash a może eprom w tej chwili nie pamiętam/. Bo skoro płytki odtwarza to raczej nie laser. Żeby było śmieszniej nie dysponuję niczym oprócz dobrego miernika uniwersalnego. Moze ktoś już miał takim problem to niech się podzieli swoimi przeżyciami może mi to w czymś ułatwi życie.Tylko nie mówcie że się to na śmietnik nadaje bo się załamie całkowicie. POMÓŻCIE HEEELLPP PLEASE :please: Z góry wielkie dzięki. :idea: łączy ludzi.
  • Poziom 16  
    Ech ten Phillips! miałem Cdr775, i objawy podobne: 5 napraw na gwarancji. Wbrew pozorom to raczej wina lasera. U mnie każda naprawa kończyła się jego wymianą i spokojem na kilka tygodni. Sprzęt wymienili na nowy w którym też trzebabyło wymienić laser (napęd). Ustrojstwo sprzedałem i życie stało się prostrze.
  • Serwisant
    Mam coś takiego Philipsa CDR-760 i dzieje się coś podpbnego jak u kolegi z tym tylko ,że nie idzie sfinalizować płytek po nagraniu.Dowiedziałem się ,że należy przeprogramować Eeprom, należy wgrać nowsze oprogramowanie powinno pomóc. Wyśli wiadomość na skrzynkę to jutro podam adres firmy która Ci to wykona , za ile to Ci nie powiem, bo po prostu nie wiem
  • Poziom 12  
    mialem kiedys philipsa model 3600 (moze to nie seria o ktorej tutaj mowa ale problem byl podobny) na SCSI i mialem taki problem nagrywalo plyty CDR ale nie CDRW w serwisie stweirdzili ze to laser wymienili i dzialalo potem znow przestalo w ten sam sposob - widac ze philips nie ma najlepszych sprzetow jesli chodzi o nagrywarki

Sprzedaj to i kup sobie cos innego oszczedzisz sobie nerowow

Powodzenia
  • Poziom 11  
    Ziomale ja mam Philipsa 1600i tez laser szwankował, a dokladniej trza było go skalibrowac:) i tak po jednym takim zabiegu chodzi juz 2,5 roku i nie narzekam:)
  • Poziom 12  
    jakby ktos sprzedawal z was cdr-765 na czesci to kupie cala plytke z przetwornica napiecia bo mi siadla