Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co się mogło zepsuć w karcie do Laguny?

almighty 15 Sie 2004 18:35 4500 7
  • #1 15 Sie 2004 18:35
    almighty
    Poziom 12  

Witam!

Mam taki problem. Padły mi dwie karty do Laguny (automatyczna i ręczna) po włożeniu w czytnik obie odpalają samochód, ale żadna go nie otworzy ani nie zamknie.

Karta automatyczna:
    - Automatyczne otwacie drzwi nie działa
    - ostatnio scisnąłem karte po środku i przyciski zaczęły działać. Moge już otwierać i zamykać samochód, ale AUTOMATYCZNE DALEJ NIE DZIALA.

Karta ręczna
    - Nie działała ale otworzyłem ją bo mniej mi jej żal było i była pokryta takim białym nalotem. Po oczyszczeniu pędzelkiem i poprawieniu lutów przy bateria karta zaczęła działać ale działa TAKŻE SAMA BEZ przyciskania i kiedy chce.

Baterie sprawdzałem.

Co się mogło stać z obiema kartami? Może ktoś się z podobnymi objawami spotkał? Czytałem posty o tej tematyce ale na moje pytania nie znalazlem odpowiedzi.

Może ktoś reperuje takie karty? Bo kosztują niemało (600 i 800 + programowanie - niewiem za co?)

Dodatkowo załączam skan kary RECZNEJ przepraszam za wilkość ale chciałem żeby dokładnie było widać.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

0 7
  • #2 12 Wrz 2005 21:21
    almighty
    Poziom 12  

Nikt dalej nie wie może jak naprawić karty do laguny?

0
  • #3 12 Wrz 2005 21:37
    noboin
    Poziom 20  

Witam,

Z kartami do Laguny nie miałem nigdy większych problemów oprócz oderwanych mikroprzełączników. Otwieram je, przylutowywuję przęłączniki i kleję spowrotem. Klienci po tej operacji już się nie skarżą.

Pozdrawiam,
    Przemek

0
  • #4 12 Wrz 2005 22:04
    Arulek
    Poziom 12  

Re: Co się mogło zepsuć w karcie do Laguny?
    WSZYSTKO BO TO FRANCUZ

0
  • #5 12 Wrz 2005 23:35
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 13 Wrz 2005 08:47
    noboin
    Poziom 20  

Witam,

Zazwyczaj nożykiem do tapet, aby jak najmniej ją uszkodzić. Później kleję i klient jest zadowolony, bo w RENAULT ten pilot kosztuje sporo.

Pozdrawiam,
    Przemek

0
  • #7 13 Wrz 2005 11:18
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #8 16 Gru 2008 20:09
    miras_79
    Poziom 1  

ja tez przeciołem nożem do tapet,i zaniosłem do sklepu-serwisu z elektryką...maja mi to zrobic na jutro...kwestia przylutowania ..pozdro.

0