Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectraa B przeprowadzenie kabli do drzwi

15 Kwi 2010 19:02 989 4
  • Poziom 35  
    Witam
    Po prawie 2 godzinnej walce poddalem sie , standardowo chcialem przeprowadzic kable przez orginalna kostke i wszystko ladnie pieknie , ciagnąłem od strony drzwi z drzwi kabel wyszedl przeszedl przez kostke poczm jak wszedl do wnetrza auta to po jakis 10-15 cm sie haczy probowalem pod roznym kontem go tam wpakowac ale za cholere nie chce wejsc na domiar nieszczescia zeby sie w tamto miejsce dostac trzeba by kokpit rozmontowac albo ja cos zle kombinuje i w tym miejscu prosze doswiadczonych monterow lub posiadaczy vectr B o pomoc i jakies wskazówki
    pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Oj jest z tym babrania, oj jest. Ja to nawet zrobiłem tak, że dałem spokój tej kostce z oryginalną wiązką i obok po prostu spod tapicerki wychodzi zaizolowany kabel i wchodzi w taki otwór z zaślepką w deskę rozdzielczą :)
  • Poziom 35  
    No jest babrania wlasnie wczoraj zauwazylem :) Mam juz pare pomysłów i własnie jade robic tego pieruna , mam 10godzin wiec nie ma szans zeby sie nie poddal a z kostką mam problem bo w drzwiach mam wszystko co wymyslili dla vectry i nie mam zadnego wolnego pina ,

Tak czy inczej dziekuje za rady i lece pokonac to autko ;)
  • Poziom 29  
    Siemka,

Robiłem taki zabieg w astrze II a to chyba podobny montaż ... tylko,że przez kostki miało przejść 2 x 2,5 mm2 ... dało rade ale było bardzo ciężko ..

Rozwierciłem wiertłem 8 mm te kostki na wylot w miejscu pustych pinów ale jak ta Vectra jest full wypas to na pewno nie ma wolnych pinów ....

Widziałem tez opcje z puszczonym peszlem i nowymi dziurami miedzy autem a drzwiami ale to drastyczny zabieg :D