Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EWT 10620 staje na 1 h 09 min. do końca prania...

15 Kwi 2010 20:25 3997 8
 • Poziom 13  
  Proszę o pomoc. Nastawiam pranie na bawełnę. Ustawiam 40 C, wirowanie 800, zabrudzenie średnie. Wyskakuje mi 1 h 20 min. do końca i włączam.

  No i teraz pralka staje co któreś pranie na pozycji 1 h i 09 min. do końca... W tym momencie ona tylko obraca bębnem i pierze. Grzałka włącza się wcześniej, wody wtedy nie pobiera ani nie wypuszcza, po prostu staje.

  Miga wtedy przycisk start na zielono , miarowo cały czas. Nie ma żadnych błędów...
  Załączam ją w identyczny sposób po raz drugi i pierze już normalnie do końca...

  Nigdzie nie znalazłem takiej usterki opisanej. Powinny być jakieś błędy migania na czerwono. A mooja stoi po prostu i nic się nie dzieje. (Filtry i dopływ oczyszczone).
 • Poziom 12  
  sprawdz dokładnie grzałkę i silnik pod względem upływności, ewentualnie odłącz uziemienie od silnika i spróbuj wtedy zrobić pranie.
 • Poziom 13  
  Jak w tej pralce wejść w tryb serwisowy i odczytać ewentualne błędy ?
 • Poziom 12  
  Pokrętło wybieraka ustawiasz na "zero" nastepnie wsiskasz jednocześnie "start" i sąsiedni przycisk po lewej stronie, trzymając oba przyciski przekręcasz wybierak o jedną pozycj w prawo, diody zaczynają kolejno się zapalac, puszczasz przyciski i już jesteś w trybie serwisowym.
 • Poziom 13  
  Wchodzę w ten tryb serwisowy, wszystko po kolei sobie w kółko mruga i jest napis C7 . Co to znaczy ?
 • Pomocny post
  Poziom 12  
  Pokazuje pozycję wybieraka. Przekręcając o dwa stopnie w prawo powinna zacząc pobierac wode z pierwszego elektrozaworu, na pozycji trzeciej z drugiego itd. przekręcając wybierak kolejno bedzie robiła wszystkie funkcje( pobieranie wody, grzanie obroty bebna odpompowanie) jesli z jakąs funkcją bedzie problem wyswietli się błąd typu "e-10, E-11 itd.)
 • Poziom 13  
  W którymś momencie pokazuje się E13, czytam, że to coś z przepływem wody, wyczyściłem sitko, było całe zakamienione. Może pomoże, Dzięki ! Czy błędy się jakoś kasuje ?
 • Poziom 12  
  Błędu się nie kasuje, jesli usterka została usunięta pralka będzie normalnie pracowac.
 • Poziom 13  
  bonzo.Z napisał:
  Błędu się nie kasuje, jesli usterka została usunięta pralka będzie normalnie pracowac.  Dzięki bardzo po urożnieniu wszystkiuch węży do dziś pralka chodzi bez zarzutu :)