Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 1,4 8v 60KM strzela w tłumik

16 Kwi 2010 18:54 5627 6
  • Poziom 10  
    Witam. Gdy samochód się nagrzeje, to po ruszaniu strzela i się zamula na drugim biegu. Na zimnym silniku nic się nie dzieje. Problem występuje tylko na gazie, na benzynie jest dobrze, świece i przewody ma wymienione, zrobiłem już 10000 km. Dodam, że filtr powietrza ma nowy, filtr gazu i regulacja jakieś 7000 km. Proszę o pomoc.
  • Poziom 12  
    Kolego,sprawdz sobie zapłon
  • Poziom 11  
    Witaj, przyczyn może być wiele ...... / sprawdź na początku zbiornik wyrównaczy płynu chłodnicy... jesli korek tłusty to może wskazywać co z uszczelką...... a tak to wyglada na zbyt bogata mieszanke paliwową/ jak ze zuzyciem gazu? Paliwa- benzyny... jaki przebieg silnika? sprawdź końcówke rury wydechowej.. jesli jest czarna pokryta sadzą to by sie z tym pokrywało/ ..... a jak z sonda lambda... czy sie nie załacza i nie swieci na żółto chek....
  • Poziom 10  
    przebieg 178000 spalanie gazu od 8 do 9 litrów benzyny 7. oleju nie bierze,

Dodano po 36 [minuty]:

Korek płynu chłodniczego nie jest tłusty, a końcówka wydechu jest okopcona czarny nalot
  • Poziom 12  
    Miłem kiedyś taki przypadek.Wymienione kable,świece i po ok.10000 kable miały przebicie.Kupiłem trochę droższe i potem miłem spokój.Sprawdz w nocy czy nie masz przebicia na kablach.