Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączeniu elektro zaczepu do wideodomofonu Fermax

jjjanek 16 Kwi 2010 20:30 5260 3
  • #1 16 Kwi 2010 20:30
    jjjanek
    Poziom 18  

Szanowni koledzy prosił bym was żeby podpowiedzieć mi jak połączyć Elektrozaczep z wideodomofonem. Elektrozaczep posiadam taki że normalnie furtkę mogę otwierać lecz w chwili podania napięcia na Elektrozaczep wtedy blokuje i nie można furtki otworzyć . Wideodomofon posiadam firmy FERMAX Cityline 3.2 poniżej zdjęcie tego domofonu bardzo bym prosił z was o poradę pod jakie zaciski podłączyć , próbowałem jeden kabel z elektro zaczepu pod AB_ a drugi pod AB bez rezultatu furtki nie mogę otworzyć .Jeśli wezmę stary elektrozaczep pod AB_ a drugi pod AB otwieram bezproblemowo ale jest to elektrozaczep który trzyma cały czas dopiero jak nacisnę przycisk furtki to otwiera NC .Zależało by mi jednak uruchomić ten elektrozaczep który był wraz wideodomofonem dziękuje za każdą pomoc.
    ............Zakupiłem ten zestaw na tej aukcji miał być kolor lecz nie mogę ustawić bo widać w nim jako czarno biały
    P.s
    Sprzęt ten zakupiłem na aukcji internetowej miał to być wideodomofon kolorowy niestety obraz jest czarno biały czy jest jakiś przełącznik który zmienia z koloru na czarno biały ?Podłączeniu elektro zaczepu do wideodomofonu Fermax

Pomoc w temacie a regulamin forum, proszę poprawić!
    [_P_]

Moderowany przez Tracer2:

Linków do aukcji nie wstawiamy

0 3
  • Pomocny post
    #2 18 Kwi 2010 17:17
    Lucjan52
    Poziom 27  

http://www.alarmy.net.pl/towar/820.html
    Kolego. Ktoś cię najnormalniej zrobił w konia. Jak widzisz z przesłanego linku to jest czarno- biały. Warto zawsze zastanowić się nad t.zw. okazją, zwłaszcza na sławetnym allegro gdzie roi się od oszustów. A po drugie od czego jest wyszukiwarka???
    Wracając do meritum sprawy. Trudno doczytać się opisu zacisków, ale nie ma żadnego problemu żeby za pomocą dodatkowego transformatora na 12V wyodrębnić otwieranie EZ.

0
  • #3 18 Kwi 2010 21:57
    jjjanek
    Poziom 18  

Lucjan52 napisał:
    Kolego. Ktoś cię najnormalniej zrobił w konia. Jak widzisz z przesłanego linku to jest czarno- biały. Warto zawsze zastanowić się nad t.zw. okazją, zwłaszcza na sławetnym allegro gdzie roi się od oszustów

Zgadzam się z tobą że na aukcjach są różne przekręty lecz ten link co podałeś to jest do innego monitora u mnie pisze wyraźnie fermax REF 6070
    Lucjan52 napisał:
    A po drugie od czego jest wyszukiwarka???
    .

Niestety wyszukiwarka wiele nie mówi , ale powiedziała że jest to kolor link .............
    Dziękuje za zainteresowanie się mym problemem.
    ---
    Mam podłączone tak jak na zdjęciu czy to jest prawidłowe podłączenie?

Nie pisz posta pod postem!
    [_P_]
    Moderowany przez Tracer2:

Za kolejny link do aukcji "nagroda"

0
  • #4 28 Kwi 2010 21:34
    jjjanek
    Poziom 18  

OSTRZEŻENIE
    Szanowni koledzy mam następne pytanie ponieważ w wideodomofonie dokładnie w kasecie w bramie zaczęły pojawiać się szumy. Okazało się że jest uszkodzony wzmacniacz dokładnie TEN UKŁADZIK KTÓRY ZAZNACZYŁEM NA GÓRNYM POŁOŻENIU.Z przykrością muszę stwierdzić że pomimo serwis jest w Polsce układ ten jest nie do dostania, kontaktowałem się telefonicznie chciałem już zakupić całą mniejszą płytkę odmówiono . Ponieważ można kupić ale cały wzmacniacz dokładnie dwie te płytki które widać koszt 480zł. Więc pomimo dużych kosztów naprawy zaproponowano mi podobny zestaw za 1200zł z dwuletnią gwarancją. Dla mnie jest to zbyt drogi koszt a w przypadku uszkodzenia po gwarancji pozostaje dokupić tylko i wyłącznie cały moduł wzmacniacza brak pojedynczych części .Wszystkie moduły wzmacniacza są uniwersalne czy jest szansa dostać taki moduł ( może być wyższa wersja)? jeśli by ktoś miał namiary bardzo bym prosił o podanie. w tej chwili można obserwować lecz nikt nie dodzwoni się ponieważ panel jest uszkodzony.

0