Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klej łączący gumę z metalem

16 Kwi 2010 22:01 7364 4
  • Poziom 9  
    witam,
    mam duży problem muszę przykleić na blacie szlifierki do szkła o wymiarach 1400x1000mm gumę ryflowaną 3mm aby szkło się nie ślizgało. Klej nie może być wyciskany z tuby jak sylikon (musi być dość rzadki) tylko cienką warstwa, którą będę mógł równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni gum i która po przyklejeniu nie zrobi fal. fale to nierównomiernie rozłożony klej im jego konsystencja gęściejsza tym trudniej uzyskać właściwą powierzchnię uzyskać.
    są podkłady różne, ale słabo się orientuję i nie chciałbym narażać się naszty zrywając wykładzinę. Jeśli mógłbyś mi pomóc ....... :)
    dziękuje
  • Poziom 31  
    Mi się epidian dość dobrze trzyma metalu i gumy. Do tego jest bardzo rzadki.

Dodano po 11 [minuty]:

W sumie to epidian jest dobrym rozwiązaniem na większość problemów w życiu.
  • Poziom 42  
    Prawdopodobnie bardzo dobry będzie klej do szyb samochodowych używany w zakładach wymiany/naprawy szyb. Można go kupić w sklepach - uwaga - na opakowaniu jest MOCNO podreślone jego wyjątkowo toksyczne działanie (do momentu zastygnięcia). No i tworzy elastyczne, gumowate połączenie, jak w można zaobserwować w autach.
  • Poziom 9  
    użyłem takich właśnie w gorącej wodzie nawet podgrzałem aby rozrzedzić konsystencja.... szukam czegoś co konsystencją przypomina bardziej żel, płyn gęsty który mogłnym nałożyć pędzlem, wałkiem. mogę nakładać go kilka razy z podkłaDEM - TO NIE MA ZNACZENIA ALE MUSI BYĆ BARDZIEJ PŁYNNY NIŻ STAŁY - DZIĘKUJE
  • Poziom 37  
    Też myślę że Epidian będzie dobry, ma konsystencję miodu i dość wolno wiąże więc będzie czas na jego dokładne rozprowadzenie i ułożenie gumy. Tylko musisz dokładnie przygotować powierzchnie.