Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony STR DE 375 Gada tylko jedna kolumna

16 Kwi 2010 22:43 2144 12
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z amplitunerem sony str de375 który właśnie kupiłem mianowicie podłączyłem CD i gra mi tylko jedna kolumna mam podłączone dwie do speakers front .Dolny cinch przy wejściu CD nie działa gdy go wepne do górnego to działa ale gra ta sama kolumna.O co tu chodzi??????????
  • Poziom 19  
    Na pozostałych wejściach jak jest?
  • Poziom 42  
    Są możliwe dwie sytuacje: albo podajesz tylko jeden sygnał (w stereo powinny być podane dwa), albo jeden kanał we wzmacniaczu nie funkcjonuje poprawnie. No i trzeba, jak radził Kolega, sprawdzić, czy to nie jest wina tego wejścia.
  • Moderator
    To norma w Sony, że mają po 2 gniazda,( lewy i prawy osobno). Z opisu wynika, że jest uszkodzony jeden kanał. Tylko ten opis jest mylący

"wepne do górnego to działa ale gra ta sama kolumna."

Zawsze chyba gra jedna, dlatego trzeba rozkręcić obudowę i pomierzyć napięcia.
  • Poziom 9  
    Wydaje mi sie że jestto końcówka mocy słuchając radia gra tylko jedna kolumna choć sprawdzałem wszystkie opcje tyou surround ,balance i tym podobne .Gdzie mogę zneleżć iakie podzespoły ?

Dodano po 2 [minuty]:

Na innych wyjściach gra tylko na Front R NIE CHCE
  • Moderator
    To nie będzie końcówka mocy. Rozkręć to, może przewód urwany.
  • Poziom 9  
    Na pozostałych wyjściach to samo,ale jak włącze test tone to na tej kolumnie co nie gra szum jest
  • Moderator
    tiust01 napisał:

Na innych wyjściach gra tylko na Front R NIE CHCE

Jak to się ma do Twojego postu powyżej?
  • Poziom 9  
    Chodziło mi o wyjścia na głośniki
  • Moderator
    Olek II napisał:
    To nie będzie końcówka mocy. Rozkręć to, może przewód urwany.

Sprawdziłeś?
  • Poziom 9  
    Wszystkie przewody są ok. Chyba to poskręcam do kupy i oddam gościowi, a tak w nawiasie to czy warto było za to dać 250 zł?
  • Moderator
    Nie widać wnętrza tego sprzętu. Trudno ocenić czy warto? Musisz ocenić to sam.
  • Poziom 9  
    Ale czy STR DE 375 to dobry sprzęt?