Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi b4 nie pali 1,9 td Wymiana bezpieczników. Co się stało?

17 Kwi 2010 00:03 4646 2
  • Poziom 11  
    witam!
    mam następujący problem ze świeżo nabytą b4 1.9 td
    odpalałem inne auto na kable , moje auto kilka minut (15) chodziło aby podładować odpalane auto , zorientowałem się że wentylator u mnie się nie włączył i temperatura skoczyła więc wyłączyłem silnik i zacząłem szukać po bezpiecznikach , znalazłem dwa przepalone które wymieniłem, wsiadłem do auta i po przekręceniu kluczyka nie zapaliła się kontrolka świec, auto było ciepłe ale mimo wszystko próba uruchomienia silnika się nie powiodła. Po wystygnięciu auta nic się nie zmieniło ( nie świecą kontrolka świec i auto nie odpala)
    dodam jeszcze że po wymianie tych bezpieczników po przekręceniu stacyjki mruga kontrolka temperatury i oleju ( przed wymianą nie świeciły się )
    bardzo proszę o porada co mogło się stać , gdzie szukać itd
    pozdrawiam i czekam na odpowiedz spraw dość pilna dodam że blaszka od swiec cała "cyknięcia" nie słychać, zasilania na pompie po zapłonie nie ma :( czyli dwie usterki brak grzania świec i brak zasilania na pompie... czy jest możliwość że jakiś sterownik od tych dwóch rzeczy się spalił (co steruje i świecami i zaworem na pompie) jeżeli jest coś takiego to gdzie tego szukać?
  • Poziom 42  
    Możesz napisać od "czego" spaliły się te bezpieczniki? Jaki to rocznik?
    Jest to na pewno TD , czy TDI?
  • Poziom 11  
    od czego nie wiem leciałem po kolei i dwa m/w na środku skrzynki był spalone a silnik to 1,9 td rok 1994