Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka antena do Alhambry? Jak zamocować antenę?

GRZECHOO72 18 Apr 2010 13:05 1817 2
 • #1
  GRZECHOO72
  Level 10  
  Witam wszystkich!!!
  Chciałbym się Was poradzić jaką antenę kupić i jak ją zamocować na Alhambrze ( uchwyt , reling czy magnes) W poprzednim samochodzie miałem antenę (SIRIO SNAKE) zamontowaną na stałe w dziurce po FM. W Alhambrze to odpada ponieważ FM jest klejona na szybie. Wiercenie otworu również odpada. Antenę muszę składać (lub zdejmować) przy wjeździe na podwórko i do garażu. Przy okazji chciałbym się poradzić gdzie zamontować radio Pr. Wilsona (w konsoli środkowej odpada ponieważ za dużo wystaje, między fotelami też mi nie pasuje) . Zastanawiam (może to głupi pomysł) się nad sprzedażą Wilsona i zakupem zgrabniejszego HarregoIII . Moja przygoda z CB trwa ok. roku i Wilson jest moim pierwszym radiem, a Wy macie na pewno większe doświadczenie w tym temacie i chciałbym poznać Waszą opinię .

  Pozdrawiam
  Grzesiek
 • #2
  s.wojtek
  Level 1  
  Mam alhambrę starej wersji. Radio tti771 zamontowane na pokrywie bezpieczników z lewej strony nisko (piłowałem uchwyt by radio bardziej przylegało). Antena sirio ml145 na magnes. Kabel wychodzi lewymi drzwiami pasażera (na złaczce między dwiema uszczelkami nie przycina się). Antenę stawiam na dachu najdalej jak tylko sięgnę. Zdejmując wkładam pod środkowe fotele lekko na stos. Całość bardzo dobrze funkcjonuje.
 • #3
  GRZECHOO72
  Level 10  
  Witam!!!
  Radio chciałbym jednak zamontować w konsoli środowej jak pisałem wcześniej Wilson wystaje. Warto pozbyć się Wilsona dołożyć i zakupić nowego Harry III?
  Dużo stracę montując antenę za pomocą uchwytu na klapie?
  Pozdrawiam
  Grzesiek